Menses po porodu

Anonymní
30.1.20 12:15

Menses po porodu

Ahojte, jsem skoro 4 měsíce po prvnim porodu a trápí mě menses. Porodila jsem 9.10.2019 a kojila jsem 6 týdnu, po šestinedělí se první mens. dostavila 27.12. V lednu očekávaná mens. zatím nikde. :nevim: nevím, jestli se obrátit už na gyn. nechci si nechat mens. vyvolat :think: nevím, jestli stále čekat, nebo už 1.2 se obrátit na dr… Předem dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

31
30.1.20 12:28

Ahoj. Kojíš? Pokud ano, tak ms může být zpočátku rozházená a je to v pořádku. U prvního dítěte byla první ms po 2,5 letech, pak 3 měsíce nic a až pak jakš takš pravidelná. Teď dorazila už 2 měsíce po porodu, ale další měsíc ž bylo jen špinění a od té doby nic. Nijak to neřeším :-)
Omlouvám se, čtu, že už nekojíš. Ale přestala jsi kojit relativně nedávno, ještě bych tomu dala mesíc - dva čas. Tělu chvíli potrvá, než najede do normálního režimu.

Příspěvek upraven 30.01.20 v 12:38

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2558
30.1.20 12:29

Já bych klidně čekala dál ;) po porodu je všechno rozhozené..já jsem to první půl rok měla různě rozhozené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2438
30.1.20 12:36

Pokud si vyloucila těhotenství tak bych ještě pockala. Někdy to trvá než se po porodu a kojení cyklus srovná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1032
30.1.20 12:39

Taky bych pockala, ono to je po porodu dost zprehazene…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.20 21:24

@Miraculous jo, ne kojím právě už od 6.tydne… Dobře taky si myslím, že ještě počkám mockrát děkuji za odpověď :palec: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.20 21:25

Všem moc děkuji za odpovědi, počkám, zatím nemám ani bolesti v podbřišku :nevim: souhlasím, že je to teprve 3 a půl měsíce po porodu a já ten cyklus měla prehazeny i před těhotenstvím už od 13 let

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 21:21

@z.holubicka a kdy jsi dostala první MS po porodu? Já jsem teď 4 měsíce po porodu (stále tedy kojím) a zajímá mě kdy tak ta první MS dojde. Je to až potom co přestanu kojit nebo může přijít i při kojení? ( jenom teda ještě upozorním, že já nikdy MS neměla pravidelnou a byla jsem ráda, že to někdy vůbec dostanu :D :D )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2558
6.2.20 21:43

@Jančadáda já jsem jí dostala cca 6měsíců po porodu a kojila jsem malou do 13měsíců. Každý to má opravdu jinak..někdo kojí a dostane jí hned po šestinedělì.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 21:49

@z.holubicka Děkuji moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
23.2.20 13:55

Menses po porodu

Prosím o radu, jsem 8 týdnů po porodu, týden nekojim, první měsíčky mám za sebou, ale stále špiním, už skoro týden po menstruaci. Je to normální? A jak dlouho to může trvat nebo kdy se poradit s lékařem? Děkuji :cherry_blossom:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1888
23.2.20 14:41

Je to velmi individuální, takže tady asi neporadí na 100% žádná :nevim: obrať se spíš na gynekologa ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama