Menses po vyndání Mireny a snaha i s Utrogestanem otěhotnět

10.12.19 14:56

Menses po vyndání Mireny a snaha i s Utrogestanem otěhotnět

Ahoj holky,
nenašla jsem tu podobný případ mému, tak zkusím založit nové téma a poprosit o radu, jestli máte podobnou zkušenost. Mám dvě děti, se kterými jsem otěhotněla prakticky v prvním měsíci snažení a teď tohle…
Před 7-mi týdny mi Dr. vyndala Mirenu (chceme třetí mimi), hned druhý den jsem začala špinit (chvílemi i krvácela, ale to vyjímečně) cca 3dny, ale dle Dr. to nebyla menses, pouze reakce na vyndání tělíska…a od té doby jsem menses nedostala…po dalších 5-ti týdnech jsem šla k Dr., abysme to vyřešili, ale na UTZ potvrzená akorát ovulace a za tři dny jsem začala brát Utrogestan původně na 10dní, ale nejspíš se naše snažení nezdařilo, páč jsem po týdnu začala krvácet, i přes ten Ultrogestan (1tabletka na noc vagin.)a tím jsem ho vysadila…ale krvácela jsem tak dva dny (včetně křečích v podbřišku) a od třetího a dnes čtvrtého dne, spíš špinim - možná ani to ne-za celý den, jen pár šmuh na slipovce…takže jsem zmatená, jestli to byla menses, nebo co to mohlo být, ani nevím kdy bych to popřípadě mohla dostat, jelikož od Mireny, kterou jsem měla s výměnou 7 let jsem nemenstruovala a teď po ovulaci jsem to dostala už po týdnu…
Ráda bych co nejdříve otěhotněla…máte některá taky podobnou zkušenost a co vám nejvíce pomohlo jak k urovnání cyklu, tak díky tomu k otěhotnění?
Moc vám děkuju za reakce :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat