Menses po vyvolávací injekci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Toma18
Kecalka 144 příspěvků 03.11.18 13:50
menses po vyvolávací injekci

Ahoj holky, za jak dlouho jste prosím dostali menses po injekci? Dnes to je 10.den a nic. Bolí mě někdy v podbřišku, jak kdybych to měla dostat, ale nic. Včera jsem jemně krvacela, dnes ale nic. A je mi i nějak divně, od zaludku, nemám na nic chuť.

Reakce:

Glumka
Kecalka 338 příspěvků 03.11.18 19:19

Do dvou týdnu

julcazam
Povídálka 21 příspěvků 03.11.18 20:57

Já teda měla po vyvolávací injekci docela silnou MS, takže už se to asi blíží ;) vyčkej :mavam:

Toma18
Kecalka 144 příspěvků 04.11.18 07:07

@julcazam a myslíte, že dochází k ovulaci i přes tuto injekci?

julcazam
Povídálka 21 příspěvků 04.11.18 20:21

@Toma18 nejsem doktor a radši se nebudu pouštět do hypotéz, ať mě tu neukamenují :jazyk: . Ale myslím, že injekce ma vyvolat odloučení sliznice, takže k zabránění ovulace asi neslouží ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >