Menses po vyvolávací injekci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Toma18
Kecalka 276 příspěvků 03.11.18 13:50
menses po vyvolávací injekci

Ahoj holky, za jak dlouho jste prosím dostali menses po injekci? Dnes to je 10.den a nic. Bolí mě někdy v podbřišku, jak kdybych to měla dostat, ale nic. Včera jsem jemně krvacela, dnes ale nic. A je mi i nějak divně, od zaludku, nemám na nic chuť.

Reakce:
Glumka
Kecalka 346 příspěvků 03.11.18 19:19

Do dvou týdnu

julcazam
Povídálka 23 příspěvků 03.11.18 20:57

Já teda měla po vyvolávací injekci docela silnou MS, takže už se to asi blíží ;) vyčkej :mavam:

Toma18
Kecalka 276 příspěvků 04.11.18 07:07

@julcazam a myslíte, že dochází k ovulaci i přes tuto injekci?

julcazam
Povídálka 23 příspěvků 04.11.18 20:21

@Toma18 nejsem doktor a radši se nebudu pouštět do hypotéz, ať mě tu neukamenují :jazyk: . Ale myslím, že injekce ma vyvolat odloučení sliznice, takže k zabránění ovulace asi neslouží ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Kolegové mi přáli smrt syna! Dalibor Janda přišel s nepříjemnou zpovědí

Před šestnácti lety zpěvák Dalibor Janda (65) přišel o svého syna, který se v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >