Menší frekvence a intenzita pohybů?

364
31.1.08 09:19

Menší frekvence a intenzita pohybů ???

Ahoj,
prosím o info ..... za poslední 2 dny se mi mimčo sice hýbe, ale nééé tak často a nééé tak silně. Spíš se jako protahuje než, aby kopalo ???
Je to normoš ??? Je to tím, že má už méně místa ??? Děkuji předem za odpovědi … jsem trošku z toho nervózní. Děkuji :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12884
31.1.08 09:29

ahoj, buď v klidu, je to normální. jak je mimi větší, tak má čím dál míň místa a z původního kopání a poskakování se stává spíš to protahování a šťourání ;-) jóóó paty zabodnuté do jater bylo žůůůžo :-)
užívej si bříška ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
75
31.1.08 09:48

Ahojky! No já jsem sice teprve ve 25. týdnu, ale myslím, že je to určo normální. I já zaregistruju dny, kdy se mimi jen tak převaluje a kopanec příjde třeba až večer v posteli nebo druhý den ráno, neboj. Podle mě v tom taky bude hrát roli ten jeho zmenšující se pokojíček. Kdyby mě někdo zavřel do válendy a chtěl po mně, ať kopu, asi by mi to teda dlouho nevydrželo :) Fuj, já mám dneska divné myšlenky. Tak hodně štěstíčka, hlavně buďte zdraví a užívej si bříška, už se to dost krátí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2748
31.1.08 10:43

Je to naprosto normální, já když jsem byla měsíc před porodem, jsem se den co den stresovavala, co je s miminkem.Avšak večer po celodenní pauze začala malá řádit jak čert a já místo spánku jsem nemohla ani zamhouřit oka. A mám i takový pocit, že malá si vždy večer lokla plodovky a nedělala nic jiného než, že škytala.
Kdyby se¨však nedělo nic moc dlouho, neodkládej návštěvu lékaře. Nechci tě strašit, protože to není určitě tvůj případ. Mimi má jen málo místa.
Ať se vám daří,ať jste zdraví a ať jste dokonale sehraný pár.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
450
31.1.08 13:16

Ahoj Petas,

je to normalni, me se ted taky uz vic protahuje a nekdy teda poradne :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
364
31.1.08 14:31

Ahoj,
moc děkuji za povzbuzejí. Holt je člověk trochu plašan. Děkuji za reakce. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
435
31.1.08 16:08

Ahojky…ja jsem byla v tehotenstvi strasnej plasan…nektery dny se jedno z dvojcat vubec nehejbalo…proste spinkalo nebo tak:-) uz si doktori tukali na celo..byla jsem tam na kontrole pro jistotu tak 5×…ale vždycky to bylo v pořádku. Já jsem jim vždycky tvrdila že je lepší přijet několikrát zbytečně a nechat se zkontrolovat, ale v tomhle případě to vypadá úplně normální když se mimčo protahuje a hýbe. Já jsem třeba necítila pohyby vůbec. Tak si ještě užívej bříško a těhu…

Martina Vendy a Viky 2R

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
976
8.5.13 15:27

Ahoj. Posledních pár dnů malá kope méně často a míň. Ale kope. Ale i tak jsem z toho malinko nervózní. Myslíte, že už třeba začíná mít míň místa? Teď jsem 24+4. Zítra se chystám na gyn kvůli začínajícímu zánětu, tak se na to pozeptám. Teď potřebuju asi jen uklidnit :? Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MIŠANA1
8.5.13 20:10
@wery85 píše:
Ahoj. Posledních pár dnů malá kope méně často a míň. Ale kope. Ale i tak jsem z toho malinko nervózní. Myslíte, že už třeba začíná mít míň místa? Teď jsem 24+4. Zítra se chystám na gyn kvůli začínajícímu zánětu, tak se na to pozeptám. Teď potřebuju asi jen uklidnit :? Diky

zítra tě určitě uklidní dr, ale ve 24.týdnu je normální že den kope hodně a někdy miň..duležité je že se hýbe :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
28756
8.5.13 20:12

Tak se uklidni. Všude píší, že v těchto týdnech ještě neucítíš pohyby miminka pravidelně, jak to bude třeba za měsíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama