Menší levná myčka nádobí s levným provozem

Anonymní
26.2.20 15:30

Menší levná myčka nádobí s levným provozem

Poslední rok jsem strašně unavená, odešel ode mě partner, vzal peníze z účtu, nechal mě na krku byt na hypo a velkýho psa.

Mám proto v práci přesčasy a ještě brigádu, když k tomu přidám venčení atd tak melu z posledního a jsem fakt unavená a neschopná absolutně cokoliv dělat..např uklízet.

Bohužel to musím vydržet do vánoc to mám fixaci hypo a uvidí se jestli seženu někde menší urok nebo pujdu do nájmu.

Krom chlupu atd je problém v nádobí, protože pes je nemocnej a nemuže skoro žádný granule, takže mu na doporučení veterináře vařím…a jelikož má skoro 50 kg tak je to masakr…nemám čas a hlavně už ani sílu to nechávat pak třeba hrnce vychladnou a mýt to, druhý den je to samozřejmě neodmočitelný atd atd…myslím, že mít pořešený nádobí by mě pomohlo i psychicky, že dáte do myčky, utřete sporák, linku a za 5 min uklizeno, protože myčka umyje za vás…

jenže nevím jestli se budu stěhovat, takže si nemůžu nechat udělat vestavěnou myčku, musela bych i řezat linku atd… zároven taky nechci do toho moc investovat… napadlo mě si koupit třeba starší myčku z bazaru takovou jak kdyby pračku co není vestavěná a dá se dát tudíž i mimo kuchyni třeba atd…

jenže nevím jak moc se to třeba vyplatí? Když budu mít obyč myčku a né nějakou super hyper co šetří vodu atd? Kolik stojí provoz?

Jestli to umeje hned i bez předmývání? Potřebovala bych, abych prostě navařila, nakrabičkovala (pes má třeba na den 5 krabiček a je pak dost otravný a hlavně náročný na čas tahat pokaždý hrnec a vážit to, je jednoduší to nachystat, šoupnout do lednice/mrazáku a pak mu to dát) a pak vše včetně hrnců švihla do myčky a 1× za dva dny jí třeba zapla…

Vím, že tady je na téma myčka spousta témat, ale je tady někdo, kdo třeba taky schánel s požadavky jako já : tedy levná, levnější provoz a menší nezabudovaná? a dal mě třeba tip na konkrétní zboží atd?

ps. anonym, finační situace, děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3243
26.2.20 15:42

Když budete brát malou, tak tam toho nádobí zase tolik nedáte. A pokud denně máte hrnce a 5 krabiček, tak vám pojede denně. A určitě každá myčka ušetří vodu oproti ručnímu mytí, tam bych byl úplně v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15023
26.2.20 15:48

Levná malá myčka nebude mít levný provoz. Čím mensi, tím častěji musí běžet, a většinou čím levnější tím energeticky náročnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70603
26.2.20 16:25

Jednak kolik myslis, ze das do male mycky hrncu? I ve velke je to tak na 3, plus nejaky nizky kastrol. A kam ji mimo kuchyn zapojis?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
26.2.20 20:21

My jsme si pořídili tuhle: https://m.heureka.cz/…-cdcp-8-e-s/#…

Bydlíme přechodně u tchanovcu a bylo to pro nás nejlepší řešení. Jsme v domácnosti 2 dospeli+mimino a myčka stačí. Někdy ji zapínam denně, někdy jednou za dva dny. Dolů se mi i nějaké hrnce a větší misky vejdou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama