Menší operace (i bez narkózy) a nutnost být nahá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LejdyXY
Nováček 10 příspěvků 09.07.19 08:33
Mensi operace (i bez narkozy) a nutnost byt naha

Kdy je treba byt u drobnych operaci (casto bez nebo s minimálni hospitalizaci) byt uplne svelecena/svleceny a kdy ne? je tim limitem to, zda je to lokal nebo celkova nebo zalezi na zarizeni nebo i na tom jak moc „prefiferni“ cast tela to je? jake mate zkusenosti? Kdy bylo nutne svleceni i kdyz se to zdalo jako trivialni vec a kdy naopak jste si mohli nechat cast civilniho odevu i kdyz jste s tim nepocitali? A kdyz neni clověk hospitalizovan nekde na luzku, tak kde se obvykle odklada odev pokud se to to vyzaduje? nekde pobliz salu a na stul se clovek presune sam a holt tak jak ho panbuh stvoril?

nechystam se ted na nic, spis tak nejak clovek chce vedet, kdyby v budoucnu neco bylo, tak at neni prekvapen…

zkusila jsem se pred casem ptat na toto i na jine diskusi, ale zastavam „motto“, ze zkratka plati vice diskuzi = vice hlav = vice informaci :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Tazvesnice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.19 08:38

Svlekas se vzdy kvuli bacilumlogicky nemuzes na sal ve svem obleceni a svleknes se uz na luzku v pokoji, prikryjes se dekou, pak Te i s posteli prevezou na sal, kde se prelehnes na operacni stul.. a uprimne Tvoje starosti bych chtela mit :roll:

petula.bir
Ukecaná baba ;) 2435 příspěvků 09.07.19 08:39

Ahoj, byla jsem na laparoskopii a tam jsem musela byt úplně nahá :oops:
Byla jsem na lehátku mám kterém mě dovezli na sál a pak jsem se probudila v andělu a na posteli :lol:
Poté jsem byla na revizi vždy jsem si došla na malý sál v andělu a vzbudila se na sále v andělu a posteli :lol:

stinga
Echt Kelišová 8522 příspěvků 09.07.19 08:40

@LejdyXY když jsi nahá, vždy ti dají prostěradlo a zabalíš se do něj, při operaci jsi přikrytá a operatér si vyřízne jen otvor, který potřebuje, aby se dostal k operovanému místu
při ambulantní operaci ti tvé oblečení většinou dají do nohou postele, když se probudíš na JIPce, oblečeš se, dostaneš lejstra a jdeš

Ennny
Závislačka 4085 příspěvků 09.07.19 08:44

Zatím jsem vždy měla anděla v civilu tě nikdy nenechaji kvůli hygieně, zatím jsem vždy měla věci v kabince, když mi operovali kolena vždycky mi do oblečení pomáhal manžel va šatně, na revizi jsem měla věci v nohách postele a na dospavacim pokoji mi je dali na židli.

Příspěvek upraven 09.07.19 v 08:45

cecetka
Echt Kelišová 8653 příspěvků 09.07.19 08:45

@LejdyXY Kdyz mi rezali brisko ukazovacku, musela jsem byt ve spodnim pradle 8o. Kdyz mi odsekavali vyrustek na celisti, byla jsem svlecena jen do pul tela, podprsenku jsem si mohla nechat. Oba zakroky jen s umrtvenim, ale kazdy zakrok byl v jine nemocnici. Z toho usuzuji, ze kazde zarizeni ma sve pozadavky.
U zakroku v celkove anestezii vzdy naha.

Ennny
Závislačka 4085 příspěvků 09.07.19 08:50

Ale teď si vzpomínám že když mi akutně prisivaly amputovány ukazováček tak mi dáli přes ruku tu jejich modrou látku nebo co to je a byla jsem tam normálně v monterkach :lol:

debra.morgan
Echt Kelišová 9788 příspěvků 09.07.19 08:54

Když mi řezali uzdičku měla jsem svoje spodni pradlo, na tom toho papirovyho andela, ale bylo to ambulantne, prisla jsem, vyrizli a ja zas šla.

Bábrdl
Generální žvanilka 24505 příspěvků 09.07.19 09:07
@Ennny píše:
Ale teď si vzpomínám že když mi akutně prisivaly amputovány ukazováček tak mi dáli přes ruku tu jejich modrou látku nebo co to je a byla jsem tam normálně v monterkach :lol:

Ježiš, cože? 8o

g.sandova
Kelišová 5987 příspěvků 09.07.19 09:14

Syn si jednou navrhnul kůži na pindukovi prkynkem. Jen mu stáhli kalhoty protože to byl9 v zimě a dostali hlášení, že vezou nějakou nehodu, takže spěchali. Vedle na sále byl nějaký ožrala a dělal tam bordel.
Upřímně, přemýšlím že si nechám odstranit pihu, ale nahá tam být nechci, proč? Je to na ruce

Russet
Neúnavná pisatelka 17998 příspěvků 09.07.19 09:16
@LejdyXY píše:
Kdy je treba byt u drobnych operaci (casto bez nebo s minimálni hospitalizaci) byt uplne svelecena/svleceny a kdy ne? je tim limitem to, zda je to lokal nebo celkova nebo zalezi na zarizeni nebo i na tom jak moc „prefiferni“ cast tela to je? jake mate zkusenosti? Kdy bylo nutne svleceni i kdyz se to zdalo jako trivialni vec a kdy naopak jste si mohli nechat cast civilniho odevu i kdyz jste s tim nepocitali? A kdyz neni clověk hospitalizovan nekde na luzku, tak kde se obvykle odklada odev pokud se to to vyzaduje? nekde pobliz salu a na stul se clovek presune sam a holt tak jak ho panbuh stvoril?

nechystam se ted na nic, spis tak nejak clovek chce vedet, kdyby v budoucnu neco bylo, tak at neni prekvapen…

zkusila jsem se pred casem ptat na toto i na jine diskusi, ale zastavam „motto“, ze zkratka plati vice diskuzi = vice hlav = vice informaci :)

Odstraňovali mi pihu u krku. Komplet svlíkačka do jejich hábitu. Kabinka u sálu. Trvalo to pár minut.

Příspěvek upraven 09.07.19 v 09:21

g.sandova
Kelišová 5987 příspěvků 09.07.19 09:18

@Russet no hábit by mi nevadil, já mám hrůzu z toho, že mi nic nedají.
Takže tě nahou neviděli?

Russet
Neúnavná pisatelka 17998 příspěvků 09.07.19 09:27
@g.sandova píše:
@Russet no hájit by mi nevadilo, já mám hrůzu z toho, že mi nic nedají

Dají. Já se klepala zimou i tak, nedovedu si představit, že bych byla nahatá.

NinaU.
Kecalka 396 příspěvků 09.07.19 09:33

@g.sandova
Velká piha na zadní části stehna, byla jsem jen na ambulanci, lokální umrtveni a sundavala jsem si jen kalhoty. Zbytek mi nechali, vyrizli, oblékla jsem se a jela domů.

g.sandova
Kelišová 5987 příspěvků 09.07.19 09:40

@NinaU. Super zpráva, je mi to prostě nepříjemné se svlékat.
Jp, ještě moje historka, v sestinedelu jsem přišla sklem, ruka byla na šiti. Narovinu jsem řekla, že se svlékat nebudu, že jsem v sestinedelu, krvacim a jsem tlustá. Nikdo s tím neměl problém

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama