Menší pohyby miminka v bříšku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.10.21 17:25

Menší pohyby miminka v bříšku

Ahoj, nedalo mi to, a proto pisu o radu. Pred tydnem mi pani doktorka volala ze mam tehotenskou cukrovku. Tskze uz tyden jsem da se rict bez sladkého. ( hodnoty byli ale hraniční)
Dnes je to druhy den, co se mala moc nehýbe. Pred tom se mi hybalo cele bříško skoro pokaždé co jsem si lehla a ted dva dny skoro nic. Neco cítím ale je to jen takové chvění v podbrisku uplne dole. Mam mit obavy? Nechci s tím hned jezdit k doktorovi protoze pochyby tam jsou a mam doma i domácí doppler na odposlech srdíčka. Jen mam takovy divny pocit. Pak jsem si rikala, jestli ji treba nechybí ten cukr. Ale jak jsem psala.. uz tyden jsem bez nej a přestala az od včerejška.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4737
16.10.21 17:48

Ahoj, miminko má různé fáze, někdy je aktivnější, jindy víc odpočívá, spinká a roste ;) pohyby jako takové cítíš, to je hlavní. Ale pokud potřebuješ opravdu uklidnit, tak si zajeď na gyndu ;) já také takhle jela u druhého 2× během celého těhu a malý si vždy vyspával a vše bylo v pořádku ;) u tebe to bude jistě to samé :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1175
16.10.21 18:01

Jestli chces uklidnit, tak ja bych na tvem miste musela byt porad ve stresu, protoze jsem pohyby citila jen vyjimecne. Kdyz jsem neco delala (treba, jen sedela u siciho stroje), tak pohyby zadne. Vetsinou prisly nekdy pred spanim, ale taky to nebylo pravidlo. A mimco bylo v poradku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26475
16.10.21 18:27

Me se hýbe pořádně akorát když sežeru fakt velkou porci sladkého, jinak přes den taky nic moc necítím, ale večer si dám sladké u telky, pak si lehnu do postele a začne cirkus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2370
16.10.21 18:28

Je to normalni. Citim pohyby hodne a jednou za cas ma jeden dva dny, kdy vic odpociva a pohyby nejsou silny a mene casty, pak se to srovna a pekne mi to zas vrati i s urokem :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1175
16.10.21 19:37

@Kriss Tina Se nediv, to je jeeeee cukr! :mrgreen: :mrgreen: (myslim to ze srandy :dance: )

Ja si zas delam srandu z meho mimca, kdyz se pred nej da kafe, tak uplne ozije, tak vzdycky rikam - jeeee kofein :mrgreen: :mrgreen:

A vybavilo se mi, ze pohyby jsem citila vetsinou po jidle. Asi taky se mimco radovalo, ze jeeeee jidlo! :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26475
16.10.21 20:05

@Capricorn61 ja zas nepiju kafe, ale to sladké si dávám spíš schválně, abych se těmi pohyby uklidnila před spaním :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1175
16.10.21 20:50

@Kriss Tina Ja jen capuchino bez kofeinu, ale chlap pije s kofeinem a mlade jde hlavne po hrnku, takze to vypada, ze jde po kofeinu :mrgreen:

Jo, to kopani uklidni 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat