Menší sexuální apetit

Anonymní
26.1.21 23:00

Menší sexuální Apetit

Hezky den,

Zajímá mě, jestli jste se některá s tímto setkala aneb mi budete moci pomoct.

Jsme s partnerem spolu 4 roky a poslední dobou nemá sexuální apetit.
Celkově skoro žádný projev lásky, slovo milují tě, sem tam mě pohladí, někdy se v noci přituli, ale že by sám od sebe dál pusu to se stává opravdu zřídka…
Ke všemu poslední rok sexuální Apetit na bodě mrazů.
Máme od sebe 23 let věkový rozdíl, ale žijeme spolu a prostě normální stav (aby jste si nemysleli, že jsem nějaká naivní pipinka přicapla na staršího muže) já pracuji, on tedy podniká v celkem psychicky náročné práci ke všemu teď situace covid, politika atd… Kdy to podnikatele lehké nemají…
Problém je ale v tom, že sex nemáme skoro vůbec, i když se snažím, hezkými slovy, že mám na něj chuť s ním to ani nehne, jednoduše mi řekne, že mu to nepůjde, snažím se s ním na toto téma komunikovat, co se děje, jestli je to mnou, jestli ho nepřitahují, tak se v momentě rozčílí, že mi X krát řekl že to tak není (partner má 47let) ale že sám neví, čím to je a nemůže mi jednoduše říct, čím to byt může. Samozřejmě chápete, že první co mě napadne je to, že to může být přitažlivosti a celkem mám z toho deprese… Stále se jen hádáme, mě už to prostě nebaví, stále byt odmítána a potají si to v noci dělat sama protože jsem přece jen lidský tvor který to jednoduše potřebuje… I když ho strašně moc milují, ale přemýšlím o tom, že by jsme se rozešli… Myslím, že tato volba bude lepší, jak ho za jeho zády podvádět co bych si představit nedokázala) situace už je nesnesitelná a napjatá že v podstatě máme tichou domácnost, i když je to chvíli fajn, dokážeme se nějak spolu bavit, smát, romantika pro televizí a svíčce… Snažím se navodit fajn romantickou atmosféru a říkám mu že mám na něj chuť jestli se půjdeme pomilovat tak jednoduše zařve že mu to prostě nepůjde… Ale kdyby to alespoň zkusil, když uvidím že to opravdu nejde tak to pochopim… Jelikož je horší když nechce jak když nemůže!
Poradíte mi prosím co v této situaci dělat? Jestli se tedy rozejít nebo dát tomu ještě čas? Mluvít se s ním nedá jelikož v momentě začne ječet jak smyslu zbaven…
Milenku nemá, sociální sítě nemáme ani jeden a telefon, který současně má k podnikání a já mu s podnikání pomáhám takže do telefonů mám náhled díky tomu, že vyřizují veškeré SMS apod… Takže tím to není… Ale čím, to nevím… Jedině mě napadl nějak psycholog poradna? Ještě zkusím Vás a pak teda nevím…
Omlouvám se za Anonymitu, ale celkem citlivý téma. :,( :,( :,( :,( :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.1.21 23:10

Zkus si najít něco o andropauze. Nesedělo by to na něj? Mám manžela stejně starého a někdy u něj pozoruji už náznaky… Jen zatím tedy ne málo sexuálního apetitu, ale zase jiné.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.1.21 00:21
@Anonymní píše:
Zkus si najít něco o andropauze. Nesedělo by to na něj? Mám manžela stejně starého a někdy u něj pozoruji už náznaky… Jen zatím tedy ne málo sexuálního apetitu, ale zase jiné.

No šedi to k němu celkem dost… Problém je ten, že ke svému praktickému lékaři ho zřejmě nedostanu… Psycholog ještě ano s tím, že by jsme šli oba, ale jestli se mi povede obvodak to nevím… Koukám že jsou i nějaký volně dostupný léky, ale ty asi nebudou nic moc. Vůbec nevím jak tuto situaci řešit… Snažila jsem si i po dopsáni této diskuse…ale opět jen řev a hádka a že si mám hledat někoho jiného apod… Je to na palicí… Chci mu pomoct, ale už mi dochází síla vůbec něco řešit když je to k ničemu… Člověk by ten sex nějak oželil kdyby opravdu viděl že nemůže a že se mu nepost** ale vždy se postaví jen prostě nemá ten chtíč : :nevim: :think: :,(

• Citovat
  • Nahlásit
5622
27.1.21 01:15

Pošli ho k urologovi na preventivku prostaty. Když jsem nevěděl kudy kam tak jsem tam šel sám a pomohlo to, Dostal jsem Tadelictto nebo tak nějak, a super bomba, je mi 60 :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3327
27.1.21 02:02
@Ram16G píše:
Pošli ho k urologovi na preventivku prostaty. Když jsem nevěděl kudy kam tak jsem tam šel sám a pomohlo to, Dostal jsem Tadelictto nebo tak nějak, a super bomba, je mi 60 :-)

A to te v 60 bavi prznit stary baby pod praskama?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5622
27.1.21 02:08
@Pavlik Morozov píše:
A to te v 60 bavi prznit stary baby pod praskama?

Podle sebe soudím tebe. Určitě nejsou tak staré to se opravdu neboj. A jestli je to všechno na co se umíš zeptat, tak to je slabota. :jazyk: Přitlač..honipéro

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3327
27.1.21 02:14
@Ram16G píše:
Podle sebe soudím tebe. Určitě nejsou tak staré to se opravdu neboj. A jestli je to všechno na co se umíš zeptat, tak to je slabota. :jazyk: Přitlač..honipéro

Ja bych do toho nesel. Az budu v tomhle veku, tak pichani uz povesim na hrebik. Co te na tom bavi v 60?

Tak dvacitky asi nebudou bezny repertoar, predpokladam ze si budes vybirat vrstevnice.

To je teda terno si honit pero na predstavou sexu dedka s babou.

Od urciteho veku by uz lide soulozit nemeli (ani priroda to nechce). Prijde mne to divne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
716
27.1.21 03:08

@Pavlik Morozov Podle tvých reakcí bych usoudila, že to píchání máš na hřebíku už nějaký ten rok. Proč by nemohl mít v 60 sex? Hodně chlapů v té době ještě stojí za hřích i nám mladým. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5622
27.1.21 03:11
@Pavlik Morozov píše:
Ja bych do toho nesel. Az budu v tomhle veku, tak pichani uz povesim na hrebik. Co te na tom bavi v 60?

Tak dvacitky asi nebudou bezny repertoar, predpokladam ze si budes vybirat vrstevnice.

Od urciteho veku by uz lide soulozit nemeli (ani priroda to nechce). Prijde mne to divne.

Vrstevnice to nejsou, ale dvacítky taky ne, ne že by se mi nelíbily, ale mám proto svoje duvody. Od 40 do 50.. Tvoje představa je zábavná. Ale když to ještě jde proč ne, tak co.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3684
27.1.21 04:47

Stres, úbytek testosteronu, deprese, tím, že mu to vyčítáš, tomu taky moc nepomáháš, je pak zase pod tlakem. Asi by bylo dobrý, aby si zašel k lékaři. Jinak teda sis holt našla staršího pána, tak je nutné se smířit, že to nebude žádná sláva a nejspíš bude čím dál hůř. Muži rozhodně nemají vrchol sexuálních sil po čtyřicítce, ale mnohem, mnohem dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.1.21 05:45

To se máte...

To se máte. U nás to je naopak. Mě je 38 a manželce 36 a nedávno mi sdělila, že se mnou konci se sexuálním životem… Takže buďte řada aspoň za něco. Já už roky nevím, co to je… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.1.21 06:42
@Pavlik Morozov píše:

Od urciteho veku by uz lide soulozit nemeli (ani priroda to nechce). Prijde mne to divne.
Tak to jsi mimo, muj deda sexoval s babi s @Pavlik Morozov z do
@Pavlik Morozov píše:

Tak to jsi mimo, muj deda chtel sexovat s babi jeste v 80. Cely zivot ho pritahovala, az v tomto veku resil nejake bylinky. Umrel dva mesice po ni na infarkt puklo mu srdce zalem.

• Citovat
  • Nahlásit
19746
27.1.21 07:23

Naivní pipinka tedy jseš. Fakt si myslíš, že od chlapa s 50 na krku můžeš čekat sexuální výkony jako od vrstevníka? Mohl by to být tvůj otec. Dám ti dobrou radu. Najdi si někoho mladšího, tohle dlouhodobě fungovat nebude. A jednou možná budeš chtít děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.1.21 07:38
@divine woman píše:
Naivní pipinka tedy jseš. Fakt si myslíš, že od chlapa s 50 na krku můžeš čekat sexuální výkony jako od vrstevníka? Mohl by to být tvůj otec. Dám ti dobrou radu. Najdi si někoho mladšího, tohle dlouhodobě fungovat nebude. A jednou možná budeš chtít děti.

Zas někdo nepochopil… Máme normálně plnohodnotný život, vybudovali jsme si spolu barák, máme společné podnikání a výkony od něj samozřejmě nečekám! Já mu chci pomoct i od toho stresů co s tím zažívá! To jsi opravdu nepochopila? Tady nejde konkrétně jen o ten sex, ale o uvolnění a vidím, že se mu něco děje..! Samozřejmě jsem přemýšlela i nad tím, ale teď mu musím být oporou a ne ho hned poslat do prdele! 4 a půl roku spolu budujeme barák, podnikání atd…
S tim, že bych ho nemilovala problém není, neb on mě, dneska jsme měli téma, kdy mi řekl, že by si mě chtěl konečně vzít, ale jakmile dojde na téma sex tak to je jak…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.1.21 07:44
@akavi píše:
Stres, úbytek testosteronu, deprese, tím, že mu to vyčítáš, tomu taky moc nepomáháš, je pak zase pod tlakem. Asi by bylo dobrý, aby si zašel k lékaři. Jinak teda sis holt našla staršího pána, tak je nutné se smířit, že to nebude žádná sláva a nejspíš bude čím dál hůř. Muži rozhodně nemají vrchol sexuálních sil po čtyřicítce, ale mnohem, mnohem dřív.

Samozřejmě vůbec na něj netlačím, snažím se mluvit, nic nevyčítát mu,. vím že za to nemůže a neštve mě ta momentální dysfunkce, ale to, že o tom se mnou nemluví, to je ten je ten největší problém… Dneska se i snažil komunikovat, je v tom hodně stresu, ten hnusnej covid, pomálu přicházíme o peníze, lizingy na kamióny se samé nezaplatí atd atd… Jen on to drží v sobě a nechce se mi s tím svěřit a lže mi že je to v pořádku i když není…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat