Menstruace 14 dní po porodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Iv85
Kecalka 295 příspěvků 01.11.14 19:54
Menstruace 14 dní po porodu??

Ahoj všem, chtěla jsem se zeptat, za jak dlouho po porodu jste dostaly MS? Já sice plně kojím, ale ani u prvního jsem neměla to štěstí že by se mi MS vyhnula. Dostala jsem to 4,5 týdne od porodu. Teď mám přesně 2 týdny od druhého porodu a po 6-ti dnech jsem přestala krvácet, jen jsem špinila, tak nějak to dojíždělo…a dneska odpoledne mě začalo pobolívat břicho a pěkně se to zase spustilo. Je to vůbec možné?? Tak brzo po porodu?

Reakce:
Krrysa
Extra třída :D 13920 příspěvků 01.11.14 19:57

To budou ještě očistky spíš… i to pobolívání břicha by tomu nasvědčovalo, děloha se zase stahuje..

Nainuva
Neúnavná pisatelka 18222 příspěvků 01.11.14 19:58

Očistky můžou měnit intenzitu. Můžeš mít už třeba jen žlutý výtok a pak najednou zakrvácet

cecil7
Zasloužilá kecalka 903 příspěvků 01.11.14 19:58

A nejsou to pořád očistky? já je teda měla skoro celé šestinedělí… :think:

poplach
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 01.11.14 20:02

Taky bych řekla, že to jsou očistky. Já taky jen špinila, pak hodně silné krvácení, pak se to párkrát opakovalo. A MS jsem dostala v půl roce- po skončení kojení.

atominnka
Generální žvanilka 21993 příspěvků 01.11.14 20:03

To budou pořád očistky, taky jsem měla asi 3× za těch 6neděl párdenní pauzu a pak zase krev :nevim:

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 01.11.14 20:04
@Iv85 píše:
Ahoj všem, chtěla jsem se zeptat, za jak dlouho po porodu jste dostaly MS? Já sice plně kojím, ale ani u prvního jsem neměla to štěstí že by se mi MS vyhnula. Dostala jsem to 4,5 týdne od porodu. Teď mám přesně 2 týdny od druhého porodu a po 6-ti dnech jsem přestala krvácet, jen jsem špinila, tak nějak to dojíždělo…a dneska odpoledne mě začalo pobolívat břicho a pěkně se to zase spustilo. Je to vůbec možné?? Tak brzo po porodu?

tohle není ms, ale očistky.. mi se to několikrát úplně zastavilo a po pár dnech opět spustilo.. pokud nebudeš krvácet dýl jak týden, tak je to teprve ok a je po 6ti nedělí..

Iv85
Kecalka 295 příspěvků 01.11.14 20:34

Tak teď si připadám jak blbec, ale nikdy jsem o očistkách neslyšela :D prostě jsem měla za to, že se ženská čistí a jak to skončí tak šmitec. Asi tím, že jsem to u prvního nezažila, tak jsem po tom nepátrala. A mě to přišlo divné že já bych měla to štěstí a měla to tak rychle za sebou :lol: :lol: děkuji všem!

janina022
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 01.11.14 20:45

Když jsem začala v šestinedělí takto krvácet, zjistil lékař, že v děloze zůstal kousek placenty a musela jsem na revizi. Ale snad to nebude tvůj případ…

MartinaIrena
Extra třída :D 10595 příspěvků 01.11.14 20:48

@Iv85 To je v pohodě, vždyť za zeptání nic nedáš. Já si podruhý říkala, to je paráda, že je děloha tak rychle zavinutá. A taky mě to dostihlo ještě za 14 dní. Ale kdyby se Ti náhodou něco nezdálo, skoč si na gyndu na UZ.

Iv85
Kecalka 295 příspěvků 02.11.14 13:16

No tak ze me dneska rano vypadla velka krevni srazenina, no teda fuj, to jsem necekala. Velke jak kinder vajicko…doufam, ze to je teda normalni. Bricho me neboli…

janina022
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 02.11.14 19:35

Ty krevní srazeniny ze me taky sly sice jen málo ale bohužel to byla ta placenta. Ale me k tomu pobolival drobet podbrisek.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Kuneš s Kloubkovou: Chtěli posunout vztah, namísto toho přišel rozchod

Ještě loni, když se choreograf Václav Kuneš stal novým porotcem taneční... číst dále >

Vrba a Limba ven! Fanoušci fotbalové Plzně po nezdarech vyhánějí klubové ikony

Druhá prohra v řadě a propastná devítibodová ztráta na vedoucí Slavii. Šance... číst dále >