Menstruace 2 měsíce po porodu při plném kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 20:24
Menstruace 2 měsíce po porodu při plném kojení

Ahoj, je normální 2 měsíce po porodu, když přitom plně kojím? Mléka mám tak akorát, dítě prospívá, neodstříkávám nic navíc. Není to moc brzy? Díky za odpovědi.

Reakce:
barabrambora
Kecalka 426 příspěvků 1 inzerát 03.10.18 20:26

Tohle jsem měla taky. Sice až třetí měsíc po porodu, ale taky při plném kojení a u obou dětí.

sakota
Kelišová 5543 příspěvků 03.10.18 20:28

Co bych dala za dva mesice, mne prvni MS po obou porodech prisla do tydne po ukonceni sestinedeli. :/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 20:32

Prosím anonym, nebo smazat, byla bych poznatelná, a to nechci.
Po prvním porodu jsem dostala první menstruaci asi 7 týdnů po porodu. Pak jakoby jednou pauza a pak už jsem menstruovala pravidelně jak hodinky. Po druhém porodu jsem první menstruaci dostala asi 5 týdnů po porodu, ještě v šestinedělí, a okamžitě pravidelná.
Kojila jsem samozřejmě plně, u prvního dítěte jsem měla mlíka na rozdávání, musela jsem odstříkávat.
Proto se říká, že kojení není antikoncepce - jsou prostě plodné ženy, které mohou mít dítě velmi brzy po porodu. Nejsi výjimka, ani já, v mém okolí jsou dokonce sourozenci s věkovým rozdílem od 10 měsíců do 1 roku.

Icestar
Závislačka 4219 příspěvků 1 inzerát 03.10.18 20:32

Takto jsem to měla po prvním porodu. 8 týdnů, 12 týdnů - no jak hodinky.
Teď jsem rok a čtvrt po druhém, kojím jak vzteklá a zatím nic :pankac:

morinka7
Kelišová 6915 příspěvků 1 inzerát 03.10.18 20:36

Já mám pravidelnou MS už od šestinedělí. :lol: :lol: Kojila jsem taky hodně :lol:

milwinka
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 12 inzerátů 03.10.18 20:41

Taky jsem kojila opravdu hodně (každou hodinu a půl) a dostala jsem to taky už na konci sestinedeli a pak dál normálně pravidelně.

Peta02
Kecalka 388 příspěvků 03.10.18 20:57

První dceru jsem kojila asi půl roku a MS nebyla rok, druhá dcera kojena plne, rok a půl a MS přišla hned po sestinedeli. To si nevyberes. Ze kojeni není antikoncepce přece je dávno známe, takže nic k diveni.

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 03.10.18 21:02

Já dostala to poprvé před měsícem, malému je 9.mesicu a kojím ve dne v noci. tak bylo bez toho dobře..

terinka4444
Hvězda diskuse 68571 příspěvků 03.10.18 21:07
@sakota píše:
Co bych dala za dva mesice, mne prvni MS po obou porodech prisla do tydne po ukonceni sestinedeli. :/

jo, mně taky.

Epl
Povídálka 24 příspěvků 03.10.18 21:20
@sakota píše:
Co bych dala za dva mesice, mne prvni MS po obou porodech prisla do tydne po ukonceni sestinedeli. :/

Mne tak isto, úplne ako keby som nekojila. Monika som obe cez dva roky a menštruácia úplne pravidelne každý mesiac, ani trocha voľna… :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >