Menstruace 3 dny po revizi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 05:51
Menstruace 3 dny po revizi

Ahoj, poprosím o radu. V úterý jsem byla na revizi, predtim v pátek jsem samovolně potratila v 9tt. Den po zákroku už jsem ani nespinila, včera jen slabounce ale dnes jak kdybych dostala menstruaci. Je to možné? Nebo se to zase začalo čistit? Matou mě bolesti zad, které mívám při ms. Děkuji za odpovědi, hezky den.

Reakce:
Nugetkka
Kecalka 326 příspěvků 23.11.18 07:13

Ahoj. Moc mě mrzí, co tě potkalo :hug: já byla na revizi letos v červnu, krvácela jsem jen první dva dny, potom nic a pak malé špinění po dvou týdnech. Bolest jako při silné ms jsem měla několik dní. Kdyby se ti něco nezdálo, zajdi si radši k lékaři, neriskovala bych.

Biibii
Stálice 75 příspěvků 23.11.18 07:15
@Nugetkka píše:
Ahoj. Moc mě mrzí, co tě potkalo :hug: já byla na revizi letos v červnu, krvácela jsem jen první dva dny, potom nic a pak malé špinění po dvou týdnech. Bolest jako při silné ms jsem měla několik dní. Kdyby se ti něco nezdálo, zajdi si radši k lékaři, neriskovala bych.

Děkuji. Jasné, ještě zavolam gyndarce, ale opravdu mě zarazilo ze jsem přestala úplně krvacet a teď se to zase rozjelo a bolest zad. Děkuji za odpověď :)

Nugetkka
Kecalka 326 příspěvků 23.11.18 07:45

@Biibii Řekla bych, že se ještě pořád dočišťuješ.

mamule42
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 23.11.18 08:43

Ahoj chci se zeptat,má někdo zkušenost se samovolným potratem a nemusel na revizi?Začátkem září jsem měla revizi zamlklého těhotenství,v říjnu přišla menstruace a ted v listopadu už ne.I když jsem si test dělala až po té,co nepřišla menstruace,tak druhá čárka vyběhla až po limitu,po týdnu byla trochu silnější,jenže po deseti dnech se objevilo krvácení které pomalu zesiluje,doktorka na UZ viděla jen mrnavou dutinku,a že to vypadá na počínající menstruaci,ale mě to trochu mate,dělala jsem 3 testy všechny ukázali druhou čárku,i když trochu slabší.Dala mi týden že se uvidí,ale já mám za sebou více zamlklých potratů,tak mě to trochu rozhodilo,tohle neznám :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 10:03
@Anonymní píše:
Ahoj, poprosím o radu. V úterý jsem byla na revizi, predtim v pátek jsem samovolně potratila v 9tt. Den po zákroku už jsem ani nespinila, včera jen slabounce ale dnes jak kdybych dostala menstruaci. Je to možné? Nebo se to zase začalo čistit? Matou mě bolesti zad, které mívám při ms. Děkuji za odpovědi, hezky den.

Měla jsem to stejně a je to normální mi bylo řečeno.Okolo 3-4 dne může krvácení dost zesílit ,taky mě to tenkrát vyděsilo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >