Menstruace 4 měsíce po porodu

23.3.20 19:25

Menstruace 4 mesice po porodu

Zdravím Vás. Mám takový dotaz. Jsem 4 měsíce po porodu (císařem) a minulý týden jsem dostala menstruaci. Trvala 4 dny. Týden byl klid a včera znova. Není to jen špinění, ale docela silné krvácení. Je to normální po porodu tak brzy a po sobě, ikdyz plně kojím? Děkuju Vám za případné odpovědi. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2319
23.3.20 19:39

Já jsem ji dostala 3 měsíce po porodu u plného kojení. Ale byla teda pravidelná, ne týden po sobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13761
23.3.20 19:47

Ano měla jsem po dvou a po druhé po třech měsících, krvácení různě silné, nepravidelné ještě asi pul roku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.20 22:32

Dekuju za odpovědi. Me to prave docela zarazilo. Kazdej mi rikal, kdyz kojis tak to nedostanes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2319
23.3.20 23:32

No a proto se říká, že kojení není antikoncepce. Já jsem se taky těšila, že bych nemusela menstruovat ještě aspoň rok a prd. Jsem zvědavá teď u druhyho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 06:44

@JancaS84 joo. :mrgreen: :lol: skoda. Takova pohoda bez toho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
520
24.3.20 20:34

Ja jsem to dostala 8 tydnu po porodu - presne za 4 tydny po skonceni ocistku pri plnem kojeni :mrgreen: mam to pravidelne kazdy mesic plus minus 3 dny a mam to velmi slabe (tak na 2 vlozky za den)…po tydnu je to zvlastni.. asi bych pro sichr brnkla na gyndu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama