Menstruace 7. týdnů po porodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 17:28
Menstruace 7 týdnů po porodu?

Ahoj holky. Jsem 7týdnů od porodu. Očistky jsem měla zhruba 5 týdnů červené, týden po porodu víc, pak víceméně na vložku denně, kdybych je neměnila. Poslední třeba týden už šlo jen žluté cosi, teď tak den, dva zpět už klasický bílý výtok. Plně kojím, skoro co dvě hodiny. A teď jsem na wc našla na toaletním papíru krev. Je možný, že je to fakt červená? Malá mormálně pije, nijak extra se u prsa nevzpírá. Mám pocit jen nafouklého břicha, před malou jsem měla menstruaci hrozně bolestivou a uplně nevydržitelný PMS. Teď nic. Mám hroznej strach, jestli to třeba není nějakej problém po porodu, ale to bych přeci krvácela furt, nebyly by tam ty žluté očistky, nebo ne? Na gyndu budu volat v pondělí, teď už tam nikdo není a ještě mě nevzal doktor na prohlídku, měl úplně plno, měla jsem zavolat na konci července.
Máte někdo stejnou zkušenost? Asi potřebuju jen uklidnit do pondělí.
Prosím o zachování anonymu, zdravotní stav.

Reakce:

Mirenka
Stálice 87 příspěvků 13.07.18 17:32

Já jsem začala menstruovat dva dny po skončení sestinedelí. A všechno bylo ok. Takže bych to u tebe taky viděla na menstruaci.

Russet
Extra třída :D 11704 příspěvků 13.07.18 17:34

Já menstruovala taky hrozně brzo po šestinedělí. Ale s kojením jsem teda bojovala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 17:45

Tyjo tak děkuju, budu doufat, že je to tak. Zas si řikám, kdyby to byl hematom nebo tak něco, tak u toho se prý začne krvácet fakt brutálně. Tak to teda nemám, je toho docela málo. :nevim:

Zakl.

Mirenka
Stálice 87 příspěvků 13.07.18 17:51

Já jsem plne kojila a ms po porodu byla slabší, pms skoro nula. u prvního si to už nepamatuju, druhému synovi je 6,5 mesice a teprve ted mam druhý klasický cyklus s pms a vetsim krvacenim.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 17:52

Tak já jsem třeba exot, ale já se po porodu čistila tři týdny, pak týden klid a poté jsem to klasicky dostala. Takže já stihla mít menstruaci už pátý týden po porodu. Potvrzeno doktorkou, neb jsem měla taky strach, že je něco špatně. A to jsem plně kojila.

janablizkova
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 13.07.18 17:54

Také jsem hned po šestinedělí dostla menses.

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 13.07.18 17:56

Ja dostala ms asi tri dny po sestinedeli a byla to opravdu ms :-)

srpen89
Ukecaná baba ;) 1889 příspěvků 13.07.18 17:56

Ja u obou deti hned po skonceni sestinedeli. I pres plne kojeni ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 18:23

Holky díky! Já jsem blbec hned viděla zánět dělohy, nedovinutou dělohu a bůhví jaké další katastrofy. :zed:

zakl.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >