Menstruace a krvácení z nosu

14
1.10.13 18:08

menstruace a krváceni z nosu

Ahoj holky, mam dotaz.uz temer 2roky se pokousime o mimnko, mezitim jsem mela temer pred rokem jedno zamlkle tehotenstvi.uz si zacinam pripadat jako blazen a premyslim proc to nejde a sleduju kazde pichnuti atd..ale ted k dotazu.od te doby, co jsem prestala brat antikoncepci spolehlive poznam ze prijde MS. tyden pred, zacnu smrkat krev. doktorovi jsem to nerekla, aby si nezatukal na celo a nerekl mi ze jsem blazen. a tak me napadlo zeptatse vas, jestli jste o tom nekdo nekdy neslysel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Run
20725
1.10.13 18:36

No tak když je to tak pravidelné, tak asi blázen nebudeš. Mě teda teče z nosu pořád, jako malé mi ho dokonce vypalovali :poblion: A když teda budu uvažovat logicky a laicky, v nose je sliznice a v děloze taky, tak možná reagují podobně. Nicméně to slyším poprvé :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
1.10.13 18:47

Prave ze kazdy komu jsem to rikala na me koukal fakt jak na cvoka a ze o tom taky nikdy neslyseli…tak nevim.ja cetla ze endometrioza je krvaceni pri menstruaci i z jinych mist…ale mezi temi jinymi misty nos opravdu napsany nebyl:-) tak nevim jestli se na to doktora zeptat:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
1.10.13 18:50

Jo a kdyz jsem otehotnela, a cekala na menstruaci(nebo spis necekala), tak se krev z nosu neobjevila.ale uz vidim pohled doktora az na nej tohle vybalim…aby me neposlal za psychologem:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7189
1.10.13 20:22

Kup si Ascorutin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
1.10.13 20:34
@Raduš.ka44 píše:
Kup si Ascorutin.

Ty myslis ze to nema nic spolecneho s MS? Askorutin vim ze je na krvaceni, ale nevyresi se tim ta pricina proc se tohle deje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.20 19:15

Mně při menstruaci z nosu krvácí skoro vždycky. Většinou je to cca dva dny před a nebo během prvních tří dnů. Někdy i víckrát než jednou ale vždycky to rychle přestane a není to velké množství.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat