Menstruace a možné těhotenství - co si o tom myslíte?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Narovnako
Kelišová 5283 příspěvků 11.08.18 08:01
Menstruace a možné těhotenství- co si o tom myslíte?

Ahoj všem, vím že už je to mnohokráte probírané téma, ale nedá mi to. O dítě se snažíme mnoho let. Mam za sebou jedno ZT, jeden potvrzený SP a jeden nepotvrzený lékaři, ale já jsem si jím jistá. Nicméně 4.7. jsem měla MS, ovulace byla mezi 15-21.7., od 20- 29.7. jsem brala utrogestan. Asi tak 5 dnů po posledním sexu mě začali opet příznaky, mam je docela časně hlavně prsa a břicho, no tušila jsem a zkusila v den očekávané MS a byla tam velmi slabá čárka. Zkusila jsem asi 4 den zpožděnì testnout a čárka byla jasná, ale stále poloviční od té testovací, ale v limitu a nic jsem na testu nevyhledávala. A v sobotu večer jsem začala hnědě špinit( normálně špiním jeden den a hned červenou), špinění trvalo i přes neděli a v pondělí už cervená, slabé krvácení, test stale stejně napůl pozitivní. V úterý silné krvácení, bolest, doslova kusy krve a přestali bolet prsa, jako pri každé MS, když přijde a při každé ztrátě těhotenství. Test ve středu mi přišel slabší, tak jsem se prckem rozloučila a po zkušenostmi s ambulancí jsem nikam nešla a protože měla dr. dovolenou, tak že až přestanu krvácet objednám se na kontrolu. Nicméně včera odpoledne mě zase začali bolet prsa a stále jsou citlivá, což mám vždy jen pár dní před MS, tak jsem udělala včera test a dnes ráno taky a stále je tam toto, stejně silné jako minulou sobotu a teď v pondělí.. a můj dotaz? Stalo se někomu něco podobného a mimi se udrželo? Nebo je to jen zbytkové a klesá takhle moc pomalu? V úterý si k doktorce dojdu, ale jen přemýšlím, proč mám citlivá prsa, proč to neklesá tak rychle jako posledně? Ale zase na to, že je to 23 dní od posledního sexu, je ta čárka slabá, ne? MS pomalu končí, břicho již moc nebolí, jen občas píchne. Omlouvám se, jestli je to moc dlouhé a nudné, snad někdo poradí.. :kytka: Děkuji

Reakce:

Kellynka123
Povídálka 32 příspěvků 11.08.18 08:06

A nemohlo to byt jen “uhnizdovani” ta krev? Já když byla těhotná, začala jsem krvácení tak jsem si myslela, ze jde o potrat, nicméně jsem zajela do nemocnice a bylo to uhnizdovani. Podotýkám ze jsem krvácení týden. Dali mi jen utrogestan a magnesium a ascoroutin.

Narovnako
Kelišová 5283 příspěvků 11.08.18 08:13

Kellynka123 No ale tohle bylo silnější než mám MS..sice jen o fous ale bylo..a docela fest to prvni dva dny krvácení bolelo… a hrozně mi otýkají nohy..vážím hodně, takže nic nového, ale vedra trvají už dlouho a nohy mi otýkají poslední 4 dny…snad to nebude mimoděložní..

Uživatel je onlineKarleon
Kelišová 5350 příspěvků 11.08.18 08:18

To mimoděložní by možná stálo zato vyloučit.

Narovnako
Kelišová 5283 příspěvků 11.08.18 08:24

@Karleon A počkala by si do úterka, být na mém místě ? Nebo by si jela na pohotovost?

lachtanice86
Kelišová 6426 příspěvků 11.08.18 08:36

@Narovnako pockala bych

Kellynka123
Povídálka 32 příspěvků 11.08.18 08:46
@Narovnako píše:
Kellynka123 No ale tohle bylo silnější než mám MS..sice jen o fous ale bylo..a docela fest to prvni dva dny krvácení bolelo… a hrozně mi otýkají nohy..vážím hodně, takže nic nového, ale vedra trvají už dlouho a nohy mi otýkají poslední 4 dny…snad to nebude mimoděložní..

Aha, no já bych jela na pohotovost, buď vás vyšetří ihned a nebo vás pošlou domu s tím, ze si mate zajít ke svému gyndari. Já bych to nevydržela :nevim:

Narovnako
Kelišová 5283 příspěvků 11.08.18 08:58

@Kellynka123 To oni vyšetří, ale ti co tam byli posledně měli kecy.. A to docela nedávám takovéhle rýpání, zejména od sestry, která má několik dětí a divi se že to po x letech neúspěchu řeším při každém zpoždění a krvácení..tak jsem si řekla, že pokid nebudu mit extra bolesti, tak tam nejdu..asi počkám do úterka, moje dr. je zlatá a ví čím si prochazim..

Eule
Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 11.08.18 09:30

ten utrogestan s tím mohl zamávat a vyvolat"falešnou ms " si myslím… kolik dní po dobrání přišla ms? poradit nedokážu, určitě si zajdi za dr. ať vyloučí mimoděložní… mohlo to být biochemické, ti duchové už jsou pěkní…těžko říct…

Narovnako
Kelišová 5283 příspěvků 11.08.18 09:43

@Eule 9 den po dobrání. Normálně po dobrání to dostanu tak cca 2-3 den, cyklus pred tim to bylo snad den a půl ..to poslední těhotenství odešlo spontánně taky brzy a bylo to 12den po dobrání..ale tam to klesalo rychle…po skončení dlouhého a hodně silného krvácení ani náznak ducha…

Narovnako
Kelišová 5283 příspěvků 11.08.18 09:45

@Eule a je pravda, že minule to tak silné čárky nebyly, to jsem zkoušela těsně před potratem clearblue a ten ukázal 1-2 týdny..a párkrát se stalo, že i normálně jsem MS dostala až 10 dní po dobrání, ale jsou to spíše výjimky, většinou 3 den po už to dostávám..a bez Utrogestanu mám cykly několikaměsíční..

Eule
Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 11.08.18 10:12

@Narovnako já beru Gynprodyl 16-25DC, takže vím… teď naposledy po dobrání asi 5 dní potom byl na testu pěkný duch, který během tří dní slábnul a 9. den došla ms, pak už jsem netestovala, není důvod…
a dr. mi říkala, že nejpozději by ms měla dorazit ten 10. den po dobrání, takže jsem se zařekla, že dřív už prostě netestuju a hotovo…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >