Menstruace a poté špinění při kojení a užívání antikoncepce

Anonymní
14.1.21 23:13

Menstruace a poté špinění při kojení a užívání antikoncepce

Ahoj maminky, jsem 3,5 měsíců po porodu, plně kojim. A Od 11.12.jsem začala brát antikoncepci, kterou mám brát v kuse. 23.12. Jsem dostala menstruaci, ta trvala zhruba tři týdny ( někdy byla slabší, jindy klasika-bolest břicha…) tak jsem prášky přestala brát, ( mám kamarádky, které menstruovaly nebo špinily taky po těch práškách, tak je vysadily a bylo vše OK) já jsem měla pár dní taky klid, ale teď už nekrvácím (cca 3dny), ale denně špiním hnědě až do černa a padají ze mě hnědé hleny nebo jak bych to popsala. ( omlouvám se za popis, ale nevím, jak jinak to popsat). Nic mě ale nebolí. Nemáte s tím nikdo stejnou nebo podobnou zkušenost? Měla bych navštívit gynekologa? Předem děkuji za odpovědi

  • Citovat
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat