Menstruace a přitom být těhotná

35
30.3.16 19:19

Menstruace a přitom být těhotná

Holky mám na Vás dotaz. Snažíme se o mimi. Minulý měsíc jsem měla samovolný potrat. Použili jsme lubrikační gel (conceive plus) a hned se zadařilo (bohužel se špatným koncem). Tento měsíc jsme ho také použili v době ovulace. Asi 14 dní po použití jsem na sobě začala pociťovat změny )žaludek na vodě, citlivá prsa, neskutečná bolest zad apod.) minulý minulý týden se dostavila menstruace trvající 3 dny a hned po menstruaci opět všechny těhotenské přiznaky a navíc se mu zvětšili prsa minimálně o číslo (až se i přítel divil). Je možné, že i přes tu menstruaci bych mohla být těhotná? Samozdřejmě si dojdu pro test. Děkuji za odpovědi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Lutonka
30.3.16 19:30

Mozne to je, stejne tak jako ze sis to vsugerovala :nevim: Tak uvidis, co test, nic jineho poradit nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
3589
30.3.16 19:54

Já taky menstruovala a byla jsem těhotná jen měsíc ale MS normální síla jako vždy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1317
30.3.16 19:54

Možné to je, tchýně když čekala manžela, tak měla ms první tři měsíce… Ale sugesce je silná, takže těžko říct… jistotu ti dá jen test a odběr krve. Přeju aby se zadařilo :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
30.3.16 20:04

Taky jsem to díky opakované MS zjistila hooodně pozdě. Udělej test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14722
30.3.16 21:32

Kamarádka menstruovala celých devět měsíců. Že je těhotná zjistila, když začala rodit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
330
31.3.16 08:51

Moje máma měla se mnou pravidelnou MS do pátého měsíce, s bráchou do šestého. To, že je těhotná, zjistila až podle břicha, protože jí jinak nic nebylo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1911
31.3.16 09:01

Myslím, že hlavně v tomto období (čerstvě po potratu) je sugesce o fous silnější…
Zažila jsem to - poprvé jsem měla po revizi a všechny příznaky, ale těhu z toho nebylo, zadařilo se ale hned další měsíc, to jsem ale příznaky neměla žádné :mrgreen:,stejně tak v posledním případu jsem otěhotněla pár dnů po spontánním potratu, ale absolutně bez příznaků!
Ty jsem mimochodem neměla před žádným těhotenstvím, ty pravé začali vždy až kolem 6.tt,jediný příznak bylo právě vynechání menstruace.

Tak držím paceny, třeba to opravdu klaplo ;)!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
31.3.16 10:17

Holky děkuju. Nijak si to neberu. Až to vyjde tak to vyjde. :) Byla bych neskutečně šťastná kdyby tam mimi bylo. Udělám testik a dám vědět :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama