Reklama

Menstruace a ztráta mléka 7. týden po porodu?!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.17 19:01
Menstruace a ztráta mléka 7t. po porodu?!

Ahoj,
jsem 7 týdnů po porodu, a včera večer se mi rozjela menstruace. Dneska ji mám docela silnou. Malá se už od včera špatně chytala na prso a u kojení poplakávala :( dnes odpoledne se už vůbec nepřisála… a když jsem zkusila, tak mi už vůbec neteče mléko. Ráno ještě 40ml vytáhla (Máme váhu), a teď už nic :( vrátí se mi mléko s koncem MS? Nebo budeme už furt na umělém mléku? (Přikrmovali jsme už před tím) :/

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Icestar
Závislačka 4173 příspěvků 1 inzerát 20.01.17 19:07

Vinu bych hledala spíš u toho přikrmování. Jakmile nejsou prsa v plné polní, neprodukuje se dost hormonů a klesá produkce. Při menzes prý bývá mléko méně chutné, no snažila bych se i přes to přimět dítko pít z prsu a vyhýbat se umělému, co to jen jde, aby se laktace obnovila. Držím palce.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7711 příspěvků 20.01.17 19:11

Souhlasím s názorem výše, já mám 8 týdnů po porodu a ze začátku jsem brala homeopatika a dost přikládala, teď mi stačí dodržovat pitný režim a to 2X čaj pro kojící, hodně vody nebo čaje a 1× gravimilk :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.17 19:12

Jenže mi přikrmujeme skoro od narození! V tom preblém není!! Ptala jsem se na úplnou ztrátu mléka při menzesu…

Netopirek
Echt Kelišová 7611 příspěvků 20.01.17 19:13

To že ti dochází mléko je spíš způsobeno příkrmy.
Zkus místo příkrmů kojit, když to vydržíš mohlo by se ti mlíko vrátit.

Netopirek
Echt Kelišová 7611 příspěvků 20.01.17 19:17
@Anonymní píše:
Jenže mi přikrmujeme skoro od narození! V tom preblém není!! Ptala jsem se na úplnou ztrátu mléka při menzesu…

A to je právě ten problém.
Menzes nezpůsobí ztrátu mlika. Já dostala menzes dva dny po šestinedělí a v roce pořád kojím

Mexie
Závislačka 2883 příspěvků 20.01.17 19:18

MS to nebude ;) já jsem 4 měsíce po porodu a MS mám co týden. Malou přikládej, tělo na tělo. Mléko se přestává tvořit, protože ho dítě nepotřebuje když má UM. Zkus nasadit homeopatika. Do 3 dnů se Ti nalijou

Samara79
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 20.01.17 19:23

Taky myslím, že nejde o ztrátu mléka kvůli MS jako takové, ale spíš má mléko jinou chuť, prcek to moc nechce, tj chybí stimulace a tudíž se nedělá ani mlíko jako obvykle. Možná může mít MS vliv i na horší spouštěcí reflex, nevím, samo nejsem laktační :)
Zkusila bych hodně pít, přikládat často a vydržet přes MS i pár dní po, snad se to upraví :mavam:

Samara79
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 20.01.17 19:26

Taky záleží, jak moc přikrmuješ, jestli dáváš většinu UM, tak já bych teda mimino hlady plakat nenechala. Ale to kojení bych zkoušela dál :mavam:

milwinka
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 31 inzerátů 20.01.17 19:36

MS ti ztrátu mléka nezpůsobí. Já jsem měla první MS už na konci šestinedělí a na kojení to vliv nemělo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.17 19:47

Tak znovu :( příkrmem to není!! S kojením byl problém od začátku… nic méně jsem se nevzdala a jsem na sebe pyšná!!! Kojíme třeba 3/4 hodiny, někdy i hodinu vypije max 60ml za tuto dobu… to nevadí… přiložím ji za hodinu max za hodinu a půl znovu, to už máme vyřešené… občas (tím myslím jednou za dva dny, někdy už ani to ne!) Ji dám večer když hodně pláče 60 ml umělého. Nikdy to ale nevypije… je zvyklá prostě jíst častěji a méně no… všechno je to za konzultace a podpory dětského lékaře a laktační poradkyně!!! Pro případné rýpaly! Tak doufám že toto máme vyřešené! A teď znovu: je možné s příchodem MS přijít o mléko?! Jsem z toho nešťastná :/ když už jsme to tak vybojovali!

Misheli
Kecalka 223 příspěvků 20.01.17 19:53

Taky jsem menstruovala hned po šestinedělí, ale na kojení to nemělo vliv :nevim:

Icestar
Závislačka 4173 příspěvků 1 inzerát 20.01.17 20:00

Tady ti hromada lidí radí a ty to označuješ za rýpání? Promiň, ale komu není rady, tomu není pomoci. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.17 20:05

@Icestar Já neříkám že tady do mě někdo rýpe!! Já to myslela že by někdo rýpal do doplňujících informací! A tyto rady mi opravdu nepomohou :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.17 20:08

Asi jsem se měla na nějakej dotaz vys… a bylo :P prostě mi kojení není souzené i když bych si to tak přála :zed: :,(

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama