Menstruace bez krve ale s výtokem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 07:07
Menstruace bez krve ale s výtokem

Dobrý den, měla bych mít už dva dny MS. Bolesti jako při MS mám, ale krev nikde. Jenom jakýsi narůžovelý výtok. Těhotná zcela jistě nejsem, protože dle nálezu a absence hormonů otěhotnět přirozenou cestou nemohu. Stalo se to některé? Nevím, jestli je to na dr nebo ještě počkat.

Reakce:
Halamka
Závislačka 4088 příspěvků 29.07.19 07:46

Udělej si test

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15550 příspěvků 29.07.19 07:54

To ještě počkej, dva dny zpoždění nic není ;)

Kotatko03
Echt Kelišová 8829 příspěvků 29.07.19 08:03

Já bych ještě pár dní počkala, až pak bych se objednala k Dr.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 08:39

Dobrý den.,já malinko odbočím od tématu ale zítra jsem objednaná k mudr skrze dlouhou menstruaci a pořád krvácím tak bych se chtěla optat jestli mě bude normálně vyšetřovat nebo jak by to mohlo probíhát toto jsem nikdy nezažila… Děkuji za odpovedi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 07:10

Tak už…Škoda…říkala jsem si, jestli se třeba nestal nějaký zázrak… :andel: :cert: :jazyk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 07:12
@Anonymní píše:
Dobrý den.,já malinko odbočím od tématu ale zítra jsem objednaná k mudr skrze dlouhou menstruaci a pořád krvácím tak bych se chtěla optat jestli mě bude normálně vyšetřovat nebo jak by to mohlo probíhát toto jsem nikdy nezažila… Děkuji za odpovedi

Kdysi jsem začla mimo MS zničeho nic dost silně krvácet, tak jsem šla hned na pohotovost na gyndu a tam mě normálně vyšetřili jako vždy…i s ultrazvukem.

Váš příspěvek
Reklama