Menstruace bez ohlášení, bez bolesti, změna cyklu.

7.4.21 16:28

Menstruace bez ohlášení, bez bolesti, změna cyklu.

Dobrý den, maminky a budoucí maminky,

Jsem tu nováček a relativní nováček budu i ve snažení se o miminko. Chtěla bych se zeptat, zda nějaká máte podobné zkušenosti. :oops:
S partnerem se snažíme o miminko třetí měsíc a od té doby se s mým tělem děje stále něco nového, jiného a divného, ale miminko z toho zatím není.
Co jsme se začali snažit, zcela se mi změnil cyklus - jednou trvá 31 dní (raduju se, že se menstruace nedostavila… pak přijde), podruhé zase najednou trvá cyklus 21 dní ( brečim, co tady dělá a ještě tak brzy…) atd. Psa mě bolí vždy tak, že by mi upadla už od rukou, pobolívá mě v podbřišku… poslední menstruace se zpočátku jevila jako implantační krvácení, pak se ale rozjela asi naplno; každopádně jsem o jejím časném příchodu ani netušila - doteď jsem vždy dokonale poznala, kdy se chystá ukázat, teď o ní vlastně ani nevím… Začala jsem brát Femibion na plánování - není možné, že mi to rozhodilo cyklus? Měl by ho spíš srovnat, ne..? Nemohlo by z toho stejně nakonec být miminko? :( Menstruace je krátka, relativně slabá oproti té běžné.. nemáte nějaké podobné zkušenosti? :nevim:
Mockrát děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7436
7.4.21 17:00

Femibion jsou jen vitamíny, nemělo by to mít vliv na cyklus. Možná ti to ale ovlivňuje psychika… Nejčastější rada (a dle lékařů i nejlepší) je, aby se žena na početí moc nesoustředila. Ale pokud chceš jít štěstí naproti, můžeš se začít sledovat, kdy máš ovulaci, jak dlouho ti trvá luteální fáze (od ovulace k ms) a pokud během pár měsíců neotěhotníš, budeš to mít aspoň v oku a budeš tušit, kdy nepravidelnou menstruaci očekávat. Např. kdybys měla luteální fázi 14 dní, při proběhlé ovulaci 10. den cyklu budeš vědět, že ms máš očekávat 24. den cyklu. Když proběhne ovulace až 20. den, ms by měla dorazit až 34. den… Tohle může být při nepravidelném cyklu praktické i bez snažení o miminko. Jednak se dá měřit bazální teplota, kupovat a používat ovulační testy nebo sledování čípku a hlenu může aspoň zhruba nasměrovat. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.4.21 17:04

Mockrát děkuji za odpověď.

Já právě měla menstruaci vždy pravidelnou, stejná délka, stejny průběh… teď to mám jednou tak a jednou onak. Tento měsíc jsem si dělala ovulační testy, a bohužel nikdy čarka nebyla tak silná, jak bylo potřeba.. jsem nováček, tak to asi musím doladit.
Opravdu by tohle psychika dokázala? 8o To je stejně až neuvěřitelný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
722
7.4.21 18:37

@AtenaanetA zkus gynex a otehotnis hned ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.4.21 21:13

@MonaSun jo? To je nějaké kouzelné kapání? :) :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
722
7.4.21 21:42

Pred prvnim tehu pred 7lety, kdy jsem vysadila HA jsem nemela ovulaci pul roku. Jakmile jsem zacala brat gynex, tak mi prisla ms o 3dny driv, ten cyklus naskocila ovulace a hned jsem otehotnela. Na podzim jsem mela cystu, hnedka jsem nasadila gynex, do 2 dnu cysta praskla. Uzivala jsem ho dlouhodobe, diky nemu jsem mela prav cyklus bez cyst. Na zacatku unora jsem po treti otehotnela, ale mela jsem zamlkly potrat, kdy jsem mela jenom prazdnou dutinku bez embrya. Sama jsem zacala krvacet, hned jsem nasadila gynex a do 17.dnu prisla ovulace a jsem zase tehotna :) takze za me ano, je zazracny. Mel by ti srovnat cyklus, mela bysi mit a poznat ovulaci a urcite budes brzo tehotna :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat