Reklama

Menstruace či nidace, hcg z krve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BeaEl
Nováček 3 příspěvky 09.02.17 16:58
Menstruace či nidace, hcg z krve

Ahojte,
Měla jsem velmi zpožděnou menstruaci, snad o tři týdny, nakonec jsem ji dostala 27.1., nicméně slabší a kratší, jen 5 dní. Šla jsem si pro jistotu 30.1. na odběr hCG, výsledek vyšel jasně negativní, tedy

Příspěvek upraven 09.02.17 v 17:05

Reklama

Reakce:

BeaEl
Nováček 3 příspěvky 09.02.17 17:01

Šla jsem si pro jistotu 30.1. na odběr hCG, výsledek vyšel jasně negativní, tedy mene nez 1,2. Pokud šlo o nidaci, šla jsem na odběr moc brzy a těhotenství se nejistilo? 2.2 na gynde transvaginalnim UV doktorka nic nevidela.
Dekuji za zkusenosti a nazory

Příspěvek upraven 09.02.17 v 17:07

Karleon
Kelišová 5278 příspěvků 09.02.17 17:06

Tedy těhotná nejsi.

BeaEl
Nováček 3 příspěvky 09.02.17 17:08

Ale pokud slo o nidaci? Nebyla jsem na odberu brzy? Prece jen krvacela jsem, sliznice odchazela, bolesti byly, ale jen tri dny, dva pouze spineni. Normalne mam silnejsi MS…

Uživatel je onlinekarkarka
Ukecaná baba ;) 2362 příspěvků 09.02.17 17:09

Těhotná určitě nejsi.

Karleon
Kelišová 5278 příspěvků 09.02.17 17:10

No tak jsi měla slabší menstruaci než obvykle, taky se mi to občas stává a docela nad tím jásám.

ugluk
Hvězda diskuse 42228 příspěvků 09.02.17 17:13

Nidace se fakt neprojevuje tim, ze odchazi sliznice. Ja bych to daleko spis videla na anovulacni cyklus - nedoslo k ovulaci, takze poradne nenarostla sliznice, cyklus byl o hodne delsi a MS o hodne slabsi.

Martina D.
Ukecaná baba ;) 1555 příspěvků 09.02.17 17:39

@BeaEl Taky si myslím, že těhotná nejsi. Pokud chceš mít úplnou jistotu, udělej si těhotenský test, už by na něm musela být viditelná čárka…

Rorrys
Kecalka 140 příspěvků 09.02.17 23:16
Ano ci ne

Ahoj holky taky ted chvilema patram o co jde jiz dva tydny me boli prsa tenhle tyden vic vecer, mela jsem MS mit 5-7 ve stejny den nechodi ale jeden den spineni, pak nic a dalsi lehce spineni a nic a pak na WC na papiru ruzovy hlen s nitkami krve :think: co to je? Test jsem nedela nebot 16.2 mam jut k doktorovi,20­.1 bylo milovani do konce ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama