Menstruace dlouho po revizi

11.8.15 05:20

Menstruace dlouha po revizi

Ahoj holky prosim nemela ste to nektera taky?
23.6 revize 6 tt 23.7 jsem zacla kapku spinit behem dne to preslo to byl ctvrtek v aobotu vever jsem zacala zase sla e krvacet a cistit se. slabe krvaceni mam az do dnes byla jsem u dr v utery a rikal ze mam pockat tyden dva jinak budu muset do nemocnice zase a nechce mi delat do cipku. Ze mam nizko sliznici ze se to vycisti. Tak ted nevim jestli mam cekat tyden dva nebo co? Nic me neboli proste spineni slabounke krvaceni jinak nekdy neste srazeniny krve :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

sunshinegirl
11.8.15 06:06

Asi dočišťuješ. Po té revizi lze jen těžko říct, co je normální a co ne, každá to má jinak. Mne dočištění končilo tím, že teklo něco, co zapáchalo napůl jako krev a napůl jako něco jiného a změnilo to barvu do žluta. Podle toho jsem zjistila, že už dočišťuji a bude konec očistků a budu čekat na pravou MS.

• Nahlásit
  • Citovat
11.8.15 06:39
@sunshinegirl píše:
Asi dočišťuješ. Po té revizi lze jen těžko říct, co je normální a co ne, každá to má jinak. Mne dočištění končilo tím, že teklo něco, co zapáchalo napůl jako krev a napůl jako něco jiného a změnilo to barvu do žluta. Podle toho jsem zjistila, že už dočišťuji a bude konec očistků a budu čekat na pravou MS.

No uz me to stve prvne krev spinebi ale porad tmava nekdy svetlesi ale uz 14 dni cca to je zase leto no psala jsem gynek. protoze se vracum ke svemu email a uvidim co mu napise a kdyz tak se zastavin za nim dalsi tyden. Kdyby aspon nebyly ty vedra :( ach jo prvne radost a oak o to clovek prijde a jeste problemy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sunshinegirl
11.8.15 06:40
@sukynecka01 píše:
No uz me to stve prvne krev spinebi ale porad tmava nekdy svetlesi ale uz 14 dni cca to je zase leto no psala jsem gynek. protoze se vracum ke svemu email a uvidim co mu napise a kdyz tak se zastavin za nim dalsi tyden. Kdyby aspon nebyly ty vedra :( ach jo prvne radost a oak o to clovek prijde a jeste problemy

Ale to je normální, já se čistila tři týdny…

• Nahlásit
  • Citovat
11.8.15 06:47

@sunshinegirl jako u te prvni ms? Protoze ja se cistils po revizi 14 dni a pak presne od operace 31 dni sem to dostala a je to az do ted takze uz je i po 6 ti nedeli od revize 23.6

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sunshinegirl
11.8.15 06:54
@sukynecka01 píše:
@sunshinegirl jako u te prvni ms? Protoze ja se cistils po revizi 14 dni a pak presne od operace 31 dni sem to dostala a je to az do ted takze uz je i po 6 ti nedeli od revize 23.6

Já měla dlouhé čištění a pak MS 14 dní. Prý je to normální. Ty hormony jsou rozházené a musí se upravit hladiny. Mne tenkrát řekla doktorka něco o tom (matně vzpomínám), že se to řeší injekcí na zastavení, až když se krvácí tuším měsíc???

• Nahlásit
  • Citovat
11.8.15 07:09

@sunshinegirl aha no pockam jeste dva tydny tento a dalsi stredu zajdu k bV gNek co se vracum zpet. Chteli sme se zacit snazit pi prvni ms zase o mimi ale jak vidim ani to nepujde :( a nez se to da do kupy nikdy jsem problemy s ms nemela :( a to sem mela jit na konizaci v 6 mesici a otehotbeka jsem tajze pikud vysledky budou stwjne jako 2 posledni romy xhxi pockat mini do ledna reknu dr protoze zasah do cipku zase nechci tak uvidime co vymyslime :( tampony si davat nechci a ted v tom horkuu je ro hruzaa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sunshinegirl
11.8.15 07:12
@sukynecka01 píše:
@sunshinegirl aha no pockam jeste dva tydny tento a dalsi stredu zajdu k bV gNek co se vracum zpet. Chteli sme se zacit snazit pi prvni ms zase o mimi ale jak vidim ani to nepujde :( a nez se to da do kupy nikdy jsem problemy s ms nemela :( a to sem mela jit na konizaci v 6 mesici a otehotbeka jsem tajze pikud vysledky budou stwjne jako 2 posledni romy xhxi pockat mini do ledna reknu dr protoze zasah do cipku zase nechci tak uvidime co vymyslime :( tampony si davat nechci a ted v tom horkuu je ro hruzaa

Víš co, měsíc po revizi bych do toho nešla. Nevím v kolikátem tt to skončilo, ale já bych do toho nešla. Ta dělo je poškozená, slabá, hormony nejsou ok a počkala bych. Teď si to neumíš představit, taky jsem neuměla. Před pár dny bych bývala měla termín, je to půl roku od revize a moje tělo se pořád dává do kupy…špiním uprostřed cyklu, mám ho dlouhý apod. Nechci další potrat ani ZT, takže ještě čekám…vše má svůj čas.

• Nahlásit
  • Citovat
12929
11.8.15 08:55

@sunshinegirl presne souhlasim jsem 7 mesicu po zt a mam pocit, ze konecne se telo srovnalo. Pred7 mesici rict mi cekej 7 mesicu by me asi trefilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.8.15 10:36

Holky tak porad slabe krvacim no uz od 27.7 revize ba 23.6 v 6 tt bez srdecni akce.
Objednala sem se na stredu k memu byv dr protoze je to cele divne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama