Menstruace - jakou dobu po dělat test?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 21:04
Menstruace jakou dobu po dělat test

Ahoj holky, jakou dobu po menstruaci mám testovat když mám blbý pocit že už jsem těhotná i když mám normální menstruaci, až když skončí nebo můžu už i teď? Děkuju moc :oops:

Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 24.07.19 21:05

Můžeš hned

K.D.P.
Ukecaná baba ;) 1260 příspěvků 24.07.19 22:40

Resim to mame. Dnes den Ms. Vcera rano slaba carka a vecer se rozjelo krvaceni. Dnes rano na testu stale carka a k veceru mi krvaceni ustava. Tak uvidim rano. Klidne testni hned rano a drzim palce.

Ssarinka
Nováček 2 příspěvky 27.07.19 11:28

Příspěvek upraven 28.07.19 v 07:59

K.D.P.
Ukecaná baba ;) 1260 příspěvků 27.07.19 11:33

@Ssarinka jestli uz byl posledni test negativni, tak to vypada na bioche.icke tehotenstvi. Po ms zkus jeste radeji tedt. Mam ted stejne, jenze me ms skoncila test je stale pozitivni.

Ssarinka
Nováček 2 příspěvky 27.07.19 11:37
@K.D.P. píše:
@Ssarinka jestli uz byl posledni test negativni, tak to vypada na bioche.icke tehotenstvi. Po ms zkus jeste radeji tedt. Mam ted stejne, jenze me ms skoncila test je stale pozitivni.

Jo budu muset počkat… to je nejtěžší. Ale bolí mě břicho jak čert. No hlavně ať se zadari :D

karkarka
Závislačka 4161 příspěvků 27.07.19 11:49

@Ssarinka udělej pro jistotu ještě další test z ranní moči za dva dny. Kdyby byl opět duch, mohlo by se jednat o mimodelozni.

Terezka1508
Povídálka 12 příspěvků 30.07.19 17:54

Zpoždění, vytažení tělíska srusty
Dobrý den prosím o radu, psala jsem i v jiné skupině ale bohužel bez odezvy, mám 12dni zpoždění a ve čtvrtek jsem objednaná na vyvolávání injekci, za jak dlouho se menstruace dostavila? MS jsem měla naposledy 19.6 když mi vytahovaly tělísko kvůli srustum, které se objevily kvuly myomu na vaječníků a děloze, za jak dlouho se vám podařilo otěhotnět po vytažení? Celkem jsem nervózní jestli se nám podaří počít :disappointed_relieved:

Michaela02993
Závislačka 4506 příspěvků 31.07.19 03:39

@Terezka1508 po injekci se většinou ms dostaví do 14ti dnů. A to otehotneni případně řeš s dr kvůli tomu myomu, zda je vše v pohodě

Terezka1508
Povídálka 12 příspěvků 31.07.19 11:53

MS SE konečně dostavila po 14dnech tak jsem ráda že jsem nemusela na injekci, což se týče toho myomu ten už nemám byla jsem na operaci, chvíli po to zákroku se mi udělala chystá na tom samém místě která mi po roce a půl praskla, tělísko mám vytahle teprve měsíc a půl ale doufám že se podaří, v nemocnici mě strasily že už asi nemusím mít děti když mi hodně dělaly do dělohy málem jsem o ní přišla a bylo to hodně srostle k vaječníků hodně, a můj gynekolog říká že můžu mít děti možná to chce jen čas že asi kvůli těm problémům :disappointed_relieved:

Váš příspěvek
Reklama