Menstruace - jeden den při ms vynechala

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fear1
Stálice 65 příspěvků 01.03.18 09:22
Menstruace - jeden den při ms vynechala

Zdravím, 8.2.2018 jsem dostala menstruaci. Uplně normální jak to mívám. Měla jsem jí od 8.2. do 11.2. Potom se na 1.den pozastavila a to přesně 12.2. A k večeru 12.2. jsem ji měla zas až do 13.2. A to uplně normalně. Jde mi o to ze pritel mi 2.2. Prstil. A bojim se ze budu tehotna. Jelikoz pri prsteni si sahal na.. ale rikal ze byl suchy, teda doufa. a jako masturbovali jsme si navzajem. Muže to byt priznak tehotenstvi? Jinak 24.2. Jsem mela nejspis ovu a takovej vytok z pochvy bily. :?

Reklama

Reakce:

Run
Generální žvanilka 20459 příspěvků 01.03.18 09:37

Proč mám pocit, že to čtu po několikáte? Tak se jako navzájem nehoňte, když z toho máš takový nervy :mrgreen: A sahal si na penis, to klidně můžeš napsat.

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 01.03.18 09:39

@Fear1 menstruace NENÍ příznak těhotenství :lol:

SannaZ
Kecalka 179 příspěvků 01.03.18 10:11

Těhotná nejsi, menstruace ti nevynechala :D Já taky kolikrát půl dne nekrvácím, po sprše klidně celou noc není ani kapička a nikdy jsem nad tím jako nad „příznakem těhotenství“ neuvažovala :D 8o

Kimiska1
Kecalka 149 příspěvků 01.03.18 10:43

@Fear1 ty se tady asi budes ptat celych 9 mesicu, i kdyz tehotna nejsi a mezitim dostanes 8× menstruaci vid :). Uz to trochu hranici s posedlosti, nemyslis? Co cekas, ze se kazdy den dozvis neco noveho? Evidentne nejsi zrala na zadne postelove hratky. Tak se jim vyvaruj a mas klid.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2147 příspěvků 01.03.18 11:36

Az te bude prstit znova, treba ho mimino kousne do prstu.

Kimiska1
Kecalka 149 příspěvků 01.03.18 19:33

@karkarka :palec: a slecna bude mit konecne jistotu, ze je tehotna :lol:

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 01.03.18 19:42

@Fear1 a nechces si misto kazdodeniho psani sem radeji dojit na gyndu pro prasky? Vzdyt to uz preci neni mozne aby jsme ti to psali porad dokolecka, ze tehotna proste nejsi. MS mas uplne normalne, primej sex nebyl. Udelej si pro klid duse TT a hod sem foto a my ti opet rekneme ze nejsi. Nebo chces slyset ze tehotna jsi? Protoze jinak nechapu tve stale stejne otazky. :think:

Fear1
Stálice 65 příspěvků 02.03.18 17:59
Otěhotnět se dá i s prstu - prstíková metoda
Ikdyž prst byl suchý tak nějaké procento je když si sahal na penis. Jak jsme se učili v sexualní výchově - stačí kapka a už si matka / taťka.
@Nicollka1993 píše:
@Fear1 a nechces si misto kazdodeniho psani sem radeji dojit na gyndu pro prasky? Vzdyt to uz preci neni mozne aby jsme ti to psali porad dokolecka, ze tehotna proste nejsi. MS mas uplne normalne, primej sex nebyl. Udelej si pro klid duse TT a hod sem foto a my ti opet rekneme ze nejsi. Nebo chces slyset ze tehotna jsi? Protoze jinak nechapu tve stale stejne otazky. :think:

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 02.03.18 18:07
@Fear1 píše:
Otěhotnět se dá i s prstu - prstíková metoda
Ikdyž prst byl suchý tak nějaké procento je když si sahal na penis. Jak jsme se učili v sexualní výchově - stačí kapka a už si matka / taťka.

Mě nemusíš poučovat :D ale jelikož byl prst suchý, MS ti normálně přišla a nevošmatával ti čípek kolem dokolečka tak je pravděpodobnost 1:1000000 :mrgreen: dělala sis TT a byla jsi už na té gyndě?? Mě to holka připadá, že chceš prostě slyšet že těhotná jsi, nebo nevim :nevim: to je jak když tady všechny mluvíme do dubu..

karkarka
Ukecaná baba ;) 2147 příspěvků 02.03.18 19:23

@Fear1 Těhotná určitě nejsi.

Romcule23
Nováček 2 příspěvky 02.03.18 20:58
Můžu být těhotná ?

Dobrý den, chtěla bych poradit.. :( Antikoncepci neužívám. Jednou už jsem těhotná byla ale dopadlo to zamlklým těhotenstvím :? Avšak je to asi 5 měsíců co jsem po revizi dělohy. Menstruovala jsem normálně až na únor :roll: Dnes je to 6 dní co jsem to nedostala. 26.února jsem si dělala TT a vyšel negativní. Dnes jsem si dělala další a je též negativní. :nevim: Mám celkem strach :,( Děkuji za rady.. :andel:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 02.03.18 21:12

Negativní test :nevim: zkus ho za týden znovu a kdyžtak se objednej na gynekologii, co zpoždění způsobilo.

Romcule23
Nováček 2 příspěvky 02.03.18 21:50

@Čičorečka Díky.. Zkusím tedy další..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Rána pro feťačku Katku: Vyhodili ji z metadonového programu, teď opět fetuje a žebrá

Život nejslavnější české narkomanky Kateřiny Bradáčové (41), kterou znáte z... číst dále >

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama