Menstruace-kratší krvácení po čtyřicítce

Anonymní
10.8.20 07:21

Menstruace-kratší krvácení po čtyřicítce

Ahoj, chtěla bych se zeptat, bylo mi 40 a najednou mám již 3.cyklus krvácení jen 4 dny, úplně normální, ani slabší ani silnejsi, jen zkrátka o 2 dny méně krvácím. Cyklus mám pravidelny 23-25 dnů, to již x let od porodu, ale vždy jsem to měla tak 6 dnů, od první do poslední kapky, na gynde jsem byla v květnu, všecko v pořádku, ale tohle jsem nenatukla, pro to začalo až pak.je to k veku? Nemá také někdo?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27112
10.8.20 07:23

A není to třeba jen obdobím? V létě to mívám slabší a kratší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 07:28

@Russet nevím, začlo to v červnu, ale nějak si to jako třeba loni v létě atd neuvědomuju…

• Citovat
  • Nahlásit
27112
10.8.20 07:34
@Anonymní píše:
@Russet nevím, začlo to v červnu, ale nějak si to jako třeba loni v létě atd neuvědomuju…

Tak jestli nekrvácíš mimo cyklus a jsi v pohodě, neřešila bych to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1828
10.8.20 07:54

Zhruba od stejného věku to mám taky tak. MS delší než 3 dny jsem neměla nejméně 4 roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 08:06

@ropucha 02 díky…ne, že by to nebylo fajn, viď.. jen mě to překvapilo :)

• Citovat
  • Nahlásit
24227
10.8.20 08:43

Mám to tak zhruba od 45, pravidelně, po 28 dnech ráno 8), trvá to čtyři dny.
Za mě pohoda, nenapadlo by mě to řešit. Lepší, než týden, jak jsem to měla dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 10:59

@laducha což to, já jsem taky ráda, jestli to vydrží, jen se ptám, zda to právě třeba nepatri už k perimenopauze nebo možná jen pár cyklů vykyv a zas budu na týdnu, bůhví :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
24227
10.8.20 12:03
@Anonymní píše:
@laducha což to, já jsem taky ráda, jestli to vydrží, jen se ptám, zda to právě třeba nepatri už k perimenopauze nebo možná jen pár cyklů vykyv a zas budu na týdnu, bůhví :roll:

Mám to tak 6 let ;) Doktor říkal, že menopauza se ani omylem nechystá. Tak nevím, jestli mám být ráda nebo ne 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 12:26

@laducha Ahaaa…tak já to pripisovala právě jí :)

• Citovat
  • Nahlásit
152
10.8.20 13:00

Nezačala jsi cvičit? Nebo jezdit na výlety na kole?

Mně se zkrátila menstruace, když jsem cvičila. Stačilo 4× týdně běhat, plavat nebo posilovat, a z 5 dnů byly 3dny bez bolesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 13:11

@řehořice nene, bohužel cvičením to nebude :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie