Menstruace nebo nidace? Nebo těhotenství?

Anonymní
27.8.21 20:53

Menstruace nebo nidace? Nebo těhotenství?

Ahoj holky potřebuji poradit brala jsem utrogestan na srovnani cyklu od 17-26dc
Dneska tedy 28dc sem rano trošku jenom zašpinila pak to přestalo na testu sem našla slabeho dušika ale 12dc sem bila na měření folikulu a dr. Mi řekl že nemam dominantny folikul tak 5-9dc mi tenhle měsíc nasadil clostik tak sem zmatená ztoho ducha na testu je falešny nebo stalo se vamto někomu že jste neměli potvrzenou ovulaci přesto jste bili těhu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
418
27.8.21 21:03

Ten duch může být z clostíku, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
27.8.21 21:05

@claarca ten clostik sem ještě nebrala mam ho brat až tenhle měsíc od 5dc ale právě ms nedorazila akorat to dnešní ranni špíněni a cely den pak nic tak to nechápu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
27.8.21 21:08

Ještě vydrž, může to být cokoliv, rozjíždějící MS, nebo třeba nidace. Otestuj zas za pár dní, pokud MS nedorazí. Chápu tě, já jsem teď taky ve fázi očekávání. Každý den utíká velmi pomalu. Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
27.8.21 21:14

@claarca Děkuji taky držím palce akorat mam jit pondělí na hormonalni profil tak sem ztoho zmatena když nepřijde ms tak se tam asi nedostanu zkusim testnout za 2 dny pokud nedorazi mrcha snad to bude těhotenství snažíme se už 11měsíců i když to asi těhu byt nemůže když nebil dominantní folikul

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.8.21 21:16

Nemám teda stejnou úplně zkušenost ale tento cyklus se mi stalo že jsem zaspinila nikdy za x let s emi to nestalo ale test negativní taky to bylo jen jeden den :nevim: někdy prostě tělo dělá různé věci :mrgreen:. Každopádně těhotná být můžeš ještě pár dní výdrž a udělej test

• Citovat
  • Nahlásit
418
27.8.21 21:20
@Lili234 píše:
@claarca Děkuji taky držím palce akorat mam jit pondělí na hormonalni profil tak sem ztoho zmatena když nepřijde ms tak se tam asi nedostanu zkusim testnout za 2 dny pokud nedorazi mrcha snad to bude těhotenství snažíme se už 11měsíců i když to asi těhu byt nemůže když nebil dominantní folikul

Jdeš na hormonální profil do CARu? Já se nemusela objednávat, prostě jsem přišla asi druhý den MS bez objednání. U nás mají ráno každý den od 7-8 odběry krve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
27.8.21 21:31

@claarca nemusim se objednavat ale když nepřijde mrcha tak budu muset na vyvolavačku a dokud po tim prijde ms tak to bude zase trvat že jo a tak sem to měla naplánovány že ten 5dc začnu brat clostik tak uvidime zda ještě dorazi minuly měsíc sem to měla jenom 2 dny prej sem mela nízkou sliznici tak mi dal větší davku toho utrogestanu tak nezbývá už nic jenom čekat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10409
28.8.21 06:47
@claarca píše:
Ten duch může být z clostíku, ne?

Nemůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
28.8.21 17:18

Přikládám foto testu ze včerejška tak co myslíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
891
28.8.21 17:37

@Lili234 To je ryska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu