Menstruace nebo uhnízdění vajíčka

Anonymní
18.6.20 22:51

Menstruace nebo uhnízdění vajíčka

Zdravím holky, tak jsem opět zoufalá, pardon že píšu anonymně, ale dost lidí mě tu zná..

Mohu poprosit o nějakou vaší radu?

Mám přítele se kterým jsem rok, máme spolu normální sexuální život, nechráněný pohlavní styk, samozřejmě si dáváme pozor, ale člověk nikdy neví.
No každopádně, je mi divně, už 14 dní mě bolí pouze pravé prso, a to na dotek, levé jen když si ho trochu prohmátnu, jinak o něm nevím, 4 dny před menstruací, kterou mám dostat zítra, mě bolelo břicho jako vždy když jsem cca den před nebo v den očekávané menstruace, chutě mám asi řekla bych stejné, jo někdy opravdu prasím ale to už musí být.. no ale dnes tedy den před menstruací, mě bolí pouze prso, a co jsem si dnes tak všimla tak už po druhé, po utření na WC jsem měla na papíře lehce pastelově růžový výtok, test jsem samozřejmě zkoušela, dokonce dva, negativní, ale zajímavé na obou bylo, že jak najížděla barva, tak se tam ukázal duch, který zmizel do čista ve chvíli kdy se ukázala druhá čárka, tak jsem šla a druhý den jsem testovala znovu, a zase to samé, pak jsem šla a koupila jsem si schválně nový (MAMATEST) a na tom úplně to samé co na těch dvou předchozích, tak já nevím, zítra mám dostat MS tak jsem zvědavá ale že by mě něco bolelo kromě prsa to ne.
Děkuju za vaše rady a omlouvám se že je to tak dlouhé

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
18.6.20 23:01

Ještě dodám že s přítelem jsme spolu spali 8.6.

• Nahlásit
  • Citovat
2399
18.6.20 23:02

Jestli se ukázal duch při tom, jak ten papírek nasaval, tak to bych vážně neřešila. Směrodatný je výsledek po pár minutách dle návodu. A špinění jsem mívala den před menstruaci běžně. Na tom taky není nic divného. Domnělé příznaky těhotenství bych už vůbec neřešila, protože na ty je příliš brzy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3302
18.6.20 23:04

Když máte nechráněný pohlavní styk, tak samozřejmě otěhotnět můžeš. Já bych osobně do této formy ochrany nešla ani omylem, pokud bych dítě nechtěla. Příznaky jsou až s pozitivním testem a ten nemáš, takže bolest prsa je způsobena něčím jiným. Udělej si test až budeš mít zpoždění, tak jak je to v návodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.6.20 23:04

@vrbule jo já jsem si říkala totéž..
Zase bych netvrdila že mám špinění, protože to za dnešek bylo jen 2× a ještě ke všemu jen po utření, ale na intimce nic, jen dvakrát po utření, tak nevím, ale asi máš pravdu, nebo to mám v hlavě, miminko bych samozřejmě chtěla a byla bych za něj ráda ale nemůžu říct že to plánujeme, prostě to buď přijde nebo ne.. uvidíme no

• Nahlásit
  • Citovat
2399
18.6.20 23:10

On se pak člověk přehnaně pozoruje a hledá příznaky tam, kde nejsou. Každopádně přeju hodně štěstí, pokud miminko chceš. Z toho úvodního příspěvku to nebylo úplně jasné :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.6.20 23:13

Tak to se omlouvám, asi jsem to špatně zformulovala, děkuju uvidíme no, sama jsem zvědavá jak opice

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.6.20 23:22

Já to měla podobně. Bylo mi zvláštně a bolest prsou jsem měla 14 dní před MS.(taky jsme měli nechráněný sex) Nakonec jsem si po čase nahmatala i bulku, nevěděla jsem kam s tím tak na gyndu a tam mi řekli že můžu být těhotná a „připravují se mi prsa“ a nebo ta horší varianta-nádor. Noo.. nakonec bulka byla jen zduřelá žláza, která se sem tam stále objeví a bolest prsou se mi stala rutinou k MS.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.6.20 23:28
@Anonymní píše:
Já to měla podobně. Bylo mi zvláštně a bolest prsou jsem měla 14 dní před MS.(taky jsme měli nechráněný sex) Nakonec jsem si po čase nahmatala i bulku, nevěděla jsem kam s tím tak na gyndu a tam mi řekli že můžu být těhotná a „připravují se mi prsa“ a nebo ta horší varianta-nádor. Noo.. nakonec bulka byla jen zduřelá žláza, která se sem tam stále objeví a bolest prsou se mi stala rutinou k MS.

Tohle jsem nechtěla zmiňovat, ale mám stejný problém, také jsem si nahmatala bulku, a je to týden zpět, kousek nad pravým prsem, jakoby v podpaží, byla jsem u doktorky, ta mě poslala na chirurgii a tam odtud mě poslali na mamografii, ale termín vyšetření mám až 22.7. bohužel máme to v rodině, moje prababička na to umřela a moje mamka měla rakovinu tlustého střeva, díky bohu se z toho dostala, no a už jsem jen já kdo to může mít, tak jsem zvědavá, samozřejmě se bojím protože je to ještě dlouhá doba než se něco dozvím, no a právě díky tomu že mě bolelo to prso jsem šla a zkusila test, a ten zbytek je v mém dotazu nahoře, ale děkuju že jsi to zmínila

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.6.20 23:35
@Anonymní píše:
Tohle jsem nechtěla zmiňovat, ale mám stejný problém, také jsem si nahmatala bulku, a je to týden zpět, kousek nad pravým prsem, jakoby v podpaží, byla jsem u doktorky, ta mě poslala na chirurgii a tam odtud mě poslali na mamografii, ale termín vyšetření mám až 22.7. bohužel máme to v rodině, moje prababička na to umřela a moje mamka měla rakovinu tlustého střeva, díky bohu se z toho dostala, no a už jsem jen já kdo to může mít, tak jsem zvědavá, samozřejmě se bojím protože je to ještě dlouhá doba než se něco dozvím, no a právě díky tomu že mě bolelo to prso jsem šla a zkusila test, a ten zbytek je v mém dotazu nahoře, ale děkuju že jsi to zmínila

Já tě nechtěla strašit :( jestli tě to nějak vyděsilo, tak se omlouvám.
Jinak.. my máme v rodině také rakovinu prsu, ale vždy přišla až ve starším věku.. na mamograf si určitě skoč, budeš mít jistotu a snad to bude podobný problém jako u mě. Držím palce ať ti to dobře dopadne :palec:. :oops: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.6.20 23:39
@Anonymní píše:
Já tě nechtěla strašit :( jestli tě to nějak vyděsilo, tak se omlouvám.
Jinak.. my máme v rodině také rakovinu prsu, ale vždy přišla až ve starším věku.. na mamograf si určitě skoč, budeš mít jistotu a snad to bude podobný problém jako u mě. Držím palce ať ti to dobře dopadne :palec:. :oops: :srdce:

V pořádku, nemohla jsi to vědět.
Určitě tam půjdu, ale to čekání je hrozné, člověk už přemýšlí trochu jinak když ví že je možné všechno..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama