Menstruace, nebo uhnizďování embrya?

Anonymní
6.9.20 00:44

Menstruace, nebo uhnizdovani embrya??

Ahojky, chci se zeptat. Menstruaci jsem měla naposledy 24.6.2020 a od té doby nic, většinou ji mívám poslední týden v měsíci, maximálně zpoždění do 1 týdne v další měsíci. 13.07.2020 jsem si dělala test ráno a měla jsem tak druhou čárku slabou. Další test jsem si dělala mám dojem 17.07. a ještě jeden 30.07 a žádná čárka už tam nebyla, při načítání by jakoby se zobrazila a pak zmizela po načtení druhé čárky. Příznaky úplně n nemám, pouze je mi sem tam špatně od žaludku, vadí mi kouř z cigaret (s čímž jsem neměla problém), taky chodím teď dost na záchod po jídle (průjem), lehce mě poboliva v podbřišku někdy až křeč bych řekla. MS dorazila 02.09.2020 všechno zůstalo stejně, i když takhle MS mi přijde hodně slabá oproti té které mám vždycky. Krev je taková světlá a v menším množství než obvykle (tzn. 2-3 vložky denně, teď pouze 1-2 maximálně), trvala mi pouze tak 4 dny maximálně, což se mi zdá málo, většinou trvá okolo těch 6 až 7 dní. Myslíte, že je možné dostat MS i kdyby se tam uhnizdilo vajíčko, nebo ne? Slyšela jsem, že to není možné a že už se to i pár holkám stalo. S přítelem bych si miminko přála, nechráněný styk byl mezitím tak 2× :mavam: Děkuji moc za rady, budu ráda za jakoukoliv odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
623
6.9.20 00:59

Měla jsi menstruaci a máš negativní těhotenský test, nejsi těhotná. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5321
6.9.20 02:49
@Lil Kitkatt píše:
Měla jsi menstruaci a máš negativní těhotenský test, nejsi těhotná. :nevim:

Přesně tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
349
6.9.20 06:01

Negativní tehotensky test a menstruace = těhotná nejsi, jinak k té MS, menstruace nemusí byt vždy stejná, klidně někdy může být slabší a kratší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8005
6.9.20 07:27

Nejsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16799
6.9.20 08:01

Pokud máš při zpoždění negativní test a ms k tomu, těžko budeš teď těhotná. A pokud jsi otěhotněla teď někdy, tak to na testu ještě nemusí být vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17068
6.9.20 08:11

V červenci jsi měla nejspíš biochemický těhotenství, to někdy umí rozhodit cyklus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 13:37

@Janli Děkuji, nejspíš ano. 🙁 Snad se to povede příště. ❤️

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 13:39
@P4ja píše:
Pokud máš při zpoždění negativní test a ms k tomu, těžko budeš teď těhotná. A pokud jsi otěhotněla teď někdy, tak to na testu ještě nemusí být vidět.

@P4ja Děkuji, tak uvidíme zda se to povede teď 😍 🙁

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.20 13:26

Otěhotnění

Dobrý den,
31.7.jsem měla menstruaci a 5.8. nechráněny sex…myslíte že bych mohla být těhotná?! Díky za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
369
7.9.20 22:45
@Anonymní píše:
Ahojky, chci se zeptat. Menstruaci jsem měla naposledy 24.6.2020 a od té doby nic, většinou ji mívám poslední týden v měsíci, maximálně zpoždění do 1 týdne v další měsíci. 13.07.2020 jsem si dělala test ráno a měla jsem tak druhou čárku slabou. Další test jsem si dělala mám dojem 17.07. a ještě jeden 30.07 a žádná čárka už tam nebyla, při načítání by jakoby se zobrazila a pak zmizela po načtení druhé čárky. Příznaky úplně n nemám, pouze je mi sem tam špatně od žaludku, vadí mi kouř z cigaret (s čímž jsem neměla problém), taky chodím teď dost na záchod po jídle (průjem), lehce mě poboliva v podbřišku někdy až křeč bych řekla. MS dorazila 02.09.2020 všechno zůstalo stejně, i když takhle MS mi přijde hodně slabá oproti té které mám vždycky. Krev je taková světlá a v menším množství než obvykle (tzn. 2-3 vložky denně, teď pouze 1-2 maximálně), trvala mi pouze tak 4 dny maximálně, což se mi zdá málo, většinou trvá okolo těch 6 až 7 dní. Myslíte, že je možné dostat MS i kdyby se tam uhnizdilo vajíčko, nebo ne? Slyšela jsem, že to není možné a že už se to i pár holkám stalo. S přítelem bych si miminko přála, nechráněný styk byl mezitím tak 2× :mavam: Děkuji moc za rady, budu ráda za jakoukoliv odpověď.

MS si měla nejsme stroje aby si ji měla po každé stejně silnou a MS může být i pouze dva dny nemusí pokaždé být 6-7 dní.. těhotná nejsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
7.9.20 22:47
@Anonymní píše:
Dobrý den,
31.7.jsem měla menstruaci a 5.8. nechráněny sex…myslíte že bych mohla být těhotná?! Díky za odpověď

Zkus udělat tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5321
7.9.20 22:57
@Anonymní píše:
Dobrý den,

Jestli si nedostala menstruaci tak je to pravděpodobne. Udělej si test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama