Menstruace nikde - po Clostilbegytu, Pregnylu a Utrogestanu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Abecede90
Povídálka 31 příspěvků 06.03.17 10:25
Menstruace nikde - po Clostilbegytu, Pregnylu a Utrogestanu

Ahoj, snažíme se už 2 roky o mimi, jedno už doma mame. Nemívám ovulaci a menstruaci, takže jsem každy mesic pod hormonama abych to vůbec dostala… Ted jsem měla několikrát za sebou Clostilbegyt a Pregnyl a menses přišla vždy 32DC. v unoru jsem dostala Clostilbegyt, Pregnyl i Utrogestan. Byla jsem na folikulometrii, to dopadlo ok. Dnes jsem 35DC - což beru jako 3 dny zpozdeni a menses nikde. Test dneska negativní… Je možnš že si telo už na ty hormony zvyklo?? Asi dostanu agolutin, že. Nevim jestli mam ještě počkat nebo jit k doktorovi

Reakce:

ugluk
Hvězda diskuse 43108 příspěvků 06.03.17 10:34

Pregnyl byl kdy? A Utrogestan jsi dobrala kdy?

Abecede90
Povídálka 31 příspěvků 06.03.17 10:41

Pregnyl byl 10.2 (11DC) a 14.2 (15DC), Utrogestan jsem mela 17-26DC. Menzes nikde, jen bily vytok :-/

ugluk
Hvězda diskuse 43108 příspěvků 06.03.17 10:51

Takové zpoždění by tyhle léky způsobovat neměly. Mně dokázal Utrogestan MS oddalovat i o dva týdny - ale brala jsem ho furt, po vysazení MS vždy do pár dní dorazila. Zašla bych k doktorovi (možná folikul neprasknul a je tam cysta) a nechala si nabrat krev na hCG.

Abecede90
Povídálka 31 příspěvků 06.03.17 10:54

Děkuju, zajdu tam a uvidím co mam zase za extra duvod, že nedorazila menses :)

Chipy
Kecalka 279 příspěvků 31.10.17 19:26

Ahoj holky, mam podobny problem. Bez utrose bych to po vysazeni ha asi nemela, tak mi ho pani doktorka nasadila. Dva cykly probehly ukazkove (21 a 22 dnu) pak mi nasadila clostil na 2-5den. Stale jsem to ale nedostala, meskam 5 den a prsa mam bolava. Test mi 2.den meskani vysel negativni. Nadeje na mimco si moc nedavam a hledam duvod toho opozdeni. Muze za to clostik? Dekuji za nazory ;)

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 31.10.17 19:52

Taky jsem v tom jela dlouho, po vysazení utrogestanu byla menstruace 4-7 dní, pokud to bylo déle tak byla cysta po clostíku.

Chipy
Kecalka 279 příspěvků 31.10.17 19:55
@kytkalenka píše:
Taky jsem v tom jela dlouho, po vysazení utrogestanu byla menstruace 4-7 dní, pokud to bylo déle tak byla cysta po clostíku.

Takže si myslíš, že to bude cysta? No to mam teda radost.. už mě to nějak nebaví, mimiska snad nikdy mit nebudu. To jsou stale jen samé špatné zprávy. Už jsem z toho začla byt pesimista :? Moc děkuji :andel:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >