Reklama

Menstruace nikde - po Clostilbegytu, Pregnylu a Utrogestanu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Abecede90
Povídálka 31 příspěvků 06.03.17 10:25
Menstruace nikde - po Clostilbegytu, Pregnylu a Utrogestanu

Ahoj, snažíme se už 2 roky o mimi, jedno už doma mame. Nemívám ovulaci a menstruaci, takže jsem každy mesic pod hormonama abych to vůbec dostala… Ted jsem měla několikrát za sebou Clostilbegyt a Pregnyl a menses přišla vždy 32DC. v unoru jsem dostala Clostilbegyt, Pregnyl i Utrogestan. Byla jsem na folikulometrii, to dopadlo ok. Dnes jsem 35DC - což beru jako 3 dny zpozdeni a menses nikde. Test dneska negativní… Je možnš že si telo už na ty hormony zvyklo?? Asi dostanu agolutin, že. Nevim jestli mam ještě počkat nebo jit k doktorovi

Reklama

Reakce:

ugluk
Hvězda diskuse 42244 příspěvků 06.03.17 10:34

Pregnyl byl kdy? A Utrogestan jsi dobrala kdy?

Abecede90
Povídálka 31 příspěvků 06.03.17 10:41

Pregnyl byl 10.2 (11DC) a 14.2 (15DC), Utrogestan jsem mela 17-26DC. Menzes nikde, jen bily vytok :-/

ugluk
Hvězda diskuse 42244 příspěvků 06.03.17 10:51

Takové zpoždění by tyhle léky způsobovat neměly. Mně dokázal Utrogestan MS oddalovat i o dva týdny - ale brala jsem ho furt, po vysazení MS vždy do pár dní dorazila. Zašla bych k doktorovi (možná folikul neprasknul a je tam cysta) a nechala si nabrat krev na hCG.

Abecede90
Povídálka 31 příspěvků 06.03.17 10:54

Děkuju, zajdu tam a uvidím co mam zase za extra duvod, že nedorazila menses :)

Chipy
Kecalka 277 příspěvků 31.10.17 19:26

Ahoj holky, mam podobny problem. Bez utrose bych to po vysazeni ha asi nemela, tak mi ho pani doktorka nasadila. Dva cykly probehly ukazkove (21 a 22 dnu) pak mi nasadila clostil na 2-5den. Stale jsem to ale nedostala, meskam 5 den a prsa mam bolava. Test mi 2.den meskani vysel negativni. Nadeje na mimco si moc nedavam a hledam duvod toho opozdeni. Muze za to clostik? Dekuji za nazory ;)

Uživatel je onlinekytkalenka
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 31.10.17 19:52

Taky jsem v tom jela dlouho, po vysazení utrogestanu byla menstruace 4-7 dní, pokud to bylo déle tak byla cysta po clostíku.

Chipy
Kecalka 277 příspěvků 31.10.17 19:55
@kytkalenka píše:
Taky jsem v tom jela dlouho, po vysazení utrogestanu byla menstruace 4-7 dní, pokud to bylo déle tak byla cysta po clostíku.

Takže si myslíš, že to bude cysta? No to mam teda radost.. už mě to nějak nebaví, mimiska snad nikdy mit nebudu. To jsou stale jen samé špatné zprávy. Už jsem z toho začla byt pesimista :? Moc děkuji :andel:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama