Menstruace o 10 a více dní dříve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nana12
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 05.03.19 15:12
Menstruace o 10 a více dní dříve

Zdravím milé dámy :kytka:

Mama otazku, mela jste nektera z vas pri opravdu pravidelnem cyklu odchylku az 10 dnu, kdy vam ta mrcha prisla p takovou dobu driv? :roll: Min. stredu stredu 28.2 jsem byla na gynde na preventivce. Deloha, cipek, vajecniky, vse krasne.

Menstruuji x let bez problemu. Cyklus mam po 25-26DC. Vyjimecne to na prelomu 26 dne na 27DC. MS trva max.4-5 dni s tim, ze to uz byva posledni den, dva spineni.
Posledni MS jsem nela 14.2 - 17.2. Ovulaci po MS mam jak kdy, nejpozdeji vsak 12DC. Sex byl jen v sobotu 23.2. Tedy v dobe kdy mela byt ovulka. To jestli byla jsem bohuzel nepocitovala, predchozi mesic probehla a to jsem citila teda hodne silne. A protoze planujeme miminko, hlidam si to, az na tento posledni cyklus, kdy jsem si rekla, ze kdyz se nam zatim nedari 5 mesicu, tak na to prdim a necham to byt.
No a ejhle… Ted bych mela mit 10.3 nebo 11.3 dostat svoji klasickou menstruaci ale…Dosla driv…
Uz 17DC - 2.3. v sobotu :roll: O 9-10 dni driv…!!! Bolesti mam silne, napred jsem si myslela, kdy jsem objevila hlen s krvi, ze to bude uhnizdovani mimiska, ale rozjela se mi behem vikendu silna MS. Tak jsem v pondeli rychle sla na gyndu, pani doktorka me prohlidla, zlute telisko tam tedy nevidela, tudiz simyslim, ze tehotenstvi muzu vyloucit, bohuzel :? Rikala ze vyska delozni sliznice cca 6mm, ale jinak vsechno v poradku. Chapu, ze telo neni stroj, ale kdyz vam klape jak ma i pres stresy, nikdy se mi nestala podobna vec. Mam uz jeden porod za sebou pred 8 lety. Zadne gyn. potize… Ale ted jsem vystrasena sama ze sebe. Tehu testy dneska negativni… a krome tohp, dneska je to 4 den kdy krvacim a je to jeste horsi nez dny predchozi. Bolesti porad. Muzou to byt jen hormony? Antiko neberu vubec. Nepiju bylinne caje, ani nic. Jen listovku.
Tak ja uz nevim :zed:.
Nemate s timhle zkusenost? :(

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama