Reklama

Menstruace je jiná a o 5 - 6 dní dříve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cami007
Povídálka 34 příspěvků 19.02.18 10:44
Menstruace o 5-6dnů dříve a je jiná

Zdravím děvčata, mám pár dotazů. Test zkusím, ale spíš mě zajímají zkušenosti. S přítelem se snažíme už rok a něco o mimčo, stále bez úspěchu. Ale, teď se mi stalo něco divného. Začne to 31.1./2.2./4.2 pro­běhl pohlavní styk, 5.2 odpoledne mě neuvěřitelně píchlo v podbřišku, trvání kolem minuty až dvou. Od té doby zvláštní tlak až tlačení v podbřišku, každý den a časté močení. Přijde mi, že ani ovulace nebyla, protože to mám silný výtok a první den ukrutnou bolest v podbřišku, teď nic takového nebylo. Jen prostě tlak, časté močení a začala mi strašně chutnat marmeláda s kakaem. Což o to, svalovala jsem to na ms, před kterou mám vždy žravou. Jenže, ms měla dorazit 23.2-24.2 a dorazila už 18.2 v podobě špinění a dnes 19.2 je silnější, ale ne tak silná jak jí znám. K jádru věci proč jsem z toho vyjukaná, před ms mě bolí prsa a píchá v podbřišku a jakoby mi tam dole “popraská” jak začne prokrvovat, teď nic. Prostě jsem 18.2 šla na toaletu a zjistila že špiním. Byl to šok, protože to opravdu neznám(vždy o ms vím). Tak mě zajímá, je možné že se konečně zadařilo? Chtěla jsem si udělat test, ale bojím se aby nebyl nějak zkreslený díky ms, tak chci počkat po skončení. Ale, zajímá mě zda se některé z vás stalo to samé a potom zjistili tu radostnou zpravu. :think: :think: :nevim:

Ps: 11.2-17.2 bílý výtok

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 19.02.18 10:48

Tělo není stroj a někdy MS přijde dřív a je „jiná“ - teda alespoň já to tak mám. Nechci ti brát iluze ale :nevim:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10103 příspěvků 19.02.18 10:50

Spíše anovulacni cyklus, taky mi při něm chodi ms dříve

Cami007
Povídálka 34 příspěvků 19.02.18 10:51
@Paola21 píše:
Tělo není stroj a někdy MS přijde dřív a je „jiná“ - teda alespoň já to tak mám. Nechci ti brát iluze ale :nevim:

Dobře, děkuji. Já jsem právě zvyklá už rok a něco po vysazení HA že dorazí vždy později a vždy o ní vím díky bolesti, teď prostě nic a přišla dřív a ani žádné ohlášení :lol: tak proto jsem z toho tak vyjukaná :mrgreen:

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 19.02.18 10:54
@Cami007 píše:
Dobře, děkuji. Já jsem právě zvyklá už rok a něco po vysazení HA že dorazí vždy později a vždy o ní vím díky bolesti, teď prostě nic a přišla dřív a ani žádné ohlášení :lol: tak proto jsem z toho tak vyjukaná :mrgreen:

Chápu no, já si kolikrát taky myslím, že mám ještě týden čas a pak na mě na WC čeká překvapení.

Cami007
Povídálka 34 příspěvků 19.02.18 10:54
@Tichošlápek píše:
Spíše anovulacni cyklus, taky mi při něm chodi ms dříve

Ježiši a to je co? O tom jsem nikdy neslyšela. :think: :D

Cami007
Povídálka 34 příspěvků 19.02.18 10:55
@Paola21 píše:
Chápu no, já si kolikrát taky myslím, že mám ještě týden čas a pak na mě na WC čeká překvapení.

Dobře, dobře. Tak děkuji a já teda zase zchladím svou naději, že zase nic :D

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10103 příspěvků 19.02.18 10:59

@Cami007 cyklus bez ovulace

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 11:09
@Cami007 píše:
Zdravím děvčata, mám pár dotazů. Test zkusím, ale spíš mě zajímají zkušenosti. S přítelem se snažíme už rok a něco o mimčo, stále bez úspěchu. Ale, teď se mi stalo něco divného. Začne to 31.1./2.2./4.2 pro­běhl pohlavní styk, 5.2 odpoledne mě neuvěřitelně píchlo v podbřišku, trvání kolem minuty až dvou. Od té doby zvláštní tlak až tlačení v podbřišku, každý den a časté močení. Přijde mi, že ani ovulace nebyla, protože to mám silný výtok a první den ukrutnou bolest v podbřišku, teď nic takového nebylo. Jen prostě tlak, časté močení a začala mi strašně chutnat marmeláda s kakaem. Což o to, svalovala jsem to na ms, před kterou mám vždy žravou. Jenže, ms měla dorazit 23.2-24.2 a dorazila už 18.2 v podobě špinění a dnes 19.2 je silnější, ale ne tak silná jak jí znám. K jádru věci proč jsem z toho vyjukaná, před ms mě bolí prsa a píchá v podbřišku a jakoby mi tam dole “popraská” jak začne prokrvovat, teď nic. Prostě jsem 18.2 šla na toaletu a zjistila že špiním. Byl to šok, protože to opravdu neznám(vždy o ms vím). Tak mě zajímá, je možné že se konečně zadařilo? Chtěla jsem si udělat test, ale bojím se aby nebyl nějak zkreslený díky ms, tak chci počkat po skončení. Ale, zajímá mě zda se některé z vás stalo to samé a potom zjistili tu radostnou zpravu. :think: :think: :nevim:Ps: 11.2-17.2 bílý výtok

Test si klidně udělej, menstruace ho neovlivní. Pokud krvacis hodně, doporučuji zavést tampon. Jinak minulý měsíc se mi stalo totéž, menstruace přišla o týden dřív. Stát se to může.

Cami007
Povídálka 34 příspěvků 19.02.18 11:14
@Anonymní píše:
Test si klidně udělej, menstruace ho neovlivní. Pokud krvacis hodně, doporučuji zavést tampon. Jinak minulý měsíc se mi stalo totéž, menstruace přišla o týden dřív. Stát se to může.

Právě, že nekrvácím hodně. Normálně jo, to se bez tamponu neobejdu už ten první den po pár hodinách začátku, ale teď je to vlstně druhý den, včera špinění, dnes krvácení ale ne tak silné abych musela mít tampon. Proto jsem založila tuhle diskuzi, že jsem z toho mimoň. :think:

Jo ták, děkuji za nový poznatek do života, hned jsem o něco chytřejší. :)

Edit: a hlavně ms už mám hezkou řádku let a vím, že je všelijaká, ale takovou jsem ještě neměla, nu což vše je jednou poprvé :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >