Reklama

Menstruace po 19 dnech- prirodni reseni?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jenny.fields
Generální žvanilka 24716 příspěvků 07.01.18 11:27
Menstruace po 19 dnech- prirodni reseni?

Cely zivot jsem mela cyklus 28 dni. Uhodila 40 a zacina se to nejak kazit. Predposledni byly 26, 25, 23 a ted do konce 19 dni. Jsem z toho otravena. A driv nez doktora chci zkusit neco prirodniho. Ale nikdy jsem tohle neresila, tak nevim co. Kontryhel, gynex? Neco noveho?

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 07.01.18 11:33

@jenny.fields Mně pomohl gynex a cvičení hormonální jogy.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 07.01.18 11:40

Ja s cyklem problemy nemela, ale kamaradce pomohl taky gynex (ja ho brala po potratu a taky super) ;) kamoska mela cyklus 26, 35, 19, 54, pak i 70 dni rikala…a zatim tukala, ze gynex pomohl ;)

lusy.lus
Kecalka 287 příspěvků 07.01.18 11:54

Mně pomohl na srovnání cyklu kontryhel. Taky se mi nějak zkracoval, poté co jsem ho začala pít, okamžité zlepšení.

jenny.fields
Generální žvanilka 24716 příspěvků 07.01.18 16:54

Díky všem!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >