Menstruace po 19 dnech- prirodni reseni?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jenny.fields
Generální žvanilka 24268 příspěvků 07.01.18 11:27
Menstruace po 19 dnech- prirodni reseni?

Cely zivot jsem mela cyklus 28 dni. Uhodila 40 a zacina se to nejak kazit. Predposledni byly 26, 25, 23 a ted do konce 19 dni. Jsem z toho otravena. A driv nez doktora chci zkusit neco prirodniho. Ale nikdy jsem tohle neresila, tak nevim co. Kontryhel, gynex? Neco noveho?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineP4ja
Závislačka 4872 příspěvků 07.01.18 11:33

@jenny.fields Mně pomohl gynex a cvičení hormonální jogy.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1878 příspěvků 07.01.18 11:40

Ja s cyklem problemy nemela, ale kamaradce pomohl taky gynex (ja ho brala po potratu a taky super) ;) kamoska mela cyklus 26, 35, 19, 54, pak i 70 dni rikala…a zatim tukala, ze gynex pomohl ;)

lusy.lus
Kecalka 271 příspěvků 1 inzerát 07.01.18 11:54

Mně pomohl na srovnání cyklu kontryhel. Taky se mi nějak zkracoval, poté co jsem ho začala pít, okamžité zlepšení.

jenny.fields
Generální žvanilka 24268 příspěvků 07.01.18 16:54

Díky všem!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama