Menstruace po 19 dnech- prirodni reseni?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jenny.fields
Nadpozemská drbna 25224 příspěvků 07.01.18 11:27
Menstruace po 19 dnech- prirodni reseni?

Cely zivot jsem mela cyklus 28 dni. Uhodila 40 a zacina se to nejak kazit. Predposledni byly 26, 25, 23 a ted do konce 19 dni. Jsem z toho otravena. A driv nez doktora chci zkusit neco prirodniho. Ale nikdy jsem tohle neresila, tak nevim co. Kontryhel, gynex? Neco noveho?

Reakce:
Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 6591 příspěvků 07.01.18 11:33

@jenny.fields Mně pomohl gynex a cvičení hormonální jogy.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2448 příspěvků 07.01.18 11:40

Ja s cyklem problemy nemela, ale kamaradce pomohl taky gynex (ja ho brala po potratu a taky super) ;) kamoska mela cyklus 26, 35, 19, 54, pak i 70 dni rikala…a zatim tukala, ze gynex pomohl ;)

lusy.lus
Kecalka 290 příspěvků 07.01.18 11:54

Mně pomohl na srovnání cyklu kontryhel. Taky se mi nějak zkracoval, poté co jsem ho začala pít, okamžité zlepšení.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25224 příspěvků 07.01.18 16:54

Díky všem!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >