Menstruace po biochemickém těhotenství

1237
20.11.19 13:43

Menstruace po biochemickém těhotenství

Ahoj ženy,

jdu si k vám pro radu. Zítra mi ji dá snad doktorka, ale přece jen mi to nedá a napíšu i sem :)
Byla jsem těhotná, ale po týdnu co mi vycházel pozitivní test jsem začala krvácet. Dle všech krevních testů to nejdřív vypadalo na mimoděložní, ale hcg nakonec začalo klesat teď je cca 65 zítra jdu na další krev a doufejme v nulu :)
Otázka zní, to krvácení co jsem měla byla mesntruace? Mohu to tak brát? nebo ještě nějaká přijde? Asi to tento měsíc stejně nebudeme hrotit ať se dá telo do kupy.
Díky za postřehy, Veronika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2460
20.11.19 13:48

Dalsi menstruace by ti mela dorazit normalne na konci dalsiho cyklu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5906
20.11.19 15:21

Já jsem taky takhle potratila a MS přišla jak měla. Zhruba za 2 týdny. Já to brala jako potrat a ne jako MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1761
20.11.19 15:28

Ahoj, já měla také biochemické, kdy jsem měla cca týden zpoždění (testy slabě pozitivní). Krvácení u mě bylo jako klasická ms, další přišla v normálním odstupu od toho krvácení. Žádnou pauzu ve snažení jsme nedělali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.20 18:23

Prosím o názor.

Dobrý den, zdravím všechny a prosím o radu.
Prodělala jsem biochemicke těhotenství v únoru. Teď 6.3. jsem měla dostat MS. Vždy jsem ji měla pravidelnou. Jenže žádná nepřišla. Naposledy jsem měla MS 5.-11.2. kdy prave proběhlo to biochemko. Takové čištění. Od te doby nic. Nevím jestli je to takhle v pořádku? Teď vzhledem k situaci okolo se k dr. nedostanu. Jen by mne zajímalo jestli hrozí, ze není něco ok. Poslední kontrola u dr. proběhla dobre. Hcg kleslo, odešlo ze mne vše. Tak snad :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
5906
29.3.20 16:43

A test sis dělala? Můžeš být těhotná, když nepřišla MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.3.20 16:50
@Marcelka146 píše:
A test sis dělala? Můžeš být těhotná, když nepřišla MS.

Ano ano dělala. Ale byl negativní. Vzhledem k situaci která se mi stala jsme si pak s partnerem dali pauzu. Cely únor. Pak jsme měli styk až teď v breznu. Nějak začátkem. Myslím kolem 8.3. Pak samozřejmě další dny. Takže muže být ještě brzy na testování? Nebo raději zkusit zavolat k lékaři? Četla jsem někde na internetu, ze cyklus muže přijít až klidně za 30dni. Tak nevím jestli čekat nebo raději zavolat k lékaři. 🤷‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.20 10:33

@Marcelka146
tak dnes jsem si dělala další TT a ten už je pozitivní. Je tam viditelný duch. Čárka není úplně plna, ale je tam. Teď jen vím kdy teda jsem otěhotněla. Protože cely únor jsme spolu s partnerem drželi “cistku” :nevim:
Mazleni přišlo až teď v breznu :think:

• Citovat
  • Nahlásit
5906
1.4.20 13:22

Otěhotněla jsi v březnu a síla čárky by odpovídala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.20 14:55

@Marcelka146
No a mne zajímá jak se to bude počítat? V kterém týdnu jsem, protože se to počítá od prvního dne poslední MS. Jenže to u mne nějak nevychází :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
3652
1.4.20 14:57
@Anonymní píše:
@Marcelka146
No a mne zajímá jak se to bude počítat? V kterém týdnu jsem, protože se to počítá od prvního dne poslední MS. Jenže to u mne nějak nevychází :nevim:

Den poceti a pricti k tomu 2 tydny a vis stari tehotenstvi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.20 15:10

@Simmcaa
15.3. nebo 25.3.
Jiné dny neodpovídají jelikož když jsem se testovala tak test byl negativní. Tyhle dva termíny jsou nejvíc možné :nevim: takže stále nevím :D

• Citovat
  • Nahlásit
3652
1.4.20 15:12
@Anonymní píše:
@Simmcaa
15.3. nebo 25.3.
Jiné dny neodpovídají jelikož když jsem se testovala tak test byl negativní. Tyhle dva termíny jsou nejvíc možné :nevim: takže stále nevím :D

15.3.
Kdyby to bylo 25.3. tak jeste nemuzes mit pozitivni test. To by teprve hnizdilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.20 15:15

@Simmcaa
Dobre děkuji :D
Takže jsem zhruba v 2 týdnu a 3 dny :andel: tak snad teď bude všechno dobrý. Ještě aby sílila čárka na testu. V pátek zkusím test znovu. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
3652
1.4.20 15:18
@Anonymní píše:
@Simmcaa
Dobre děkuji :D
Takže jsem zhruba v 2 týdnu a 3 dny :andel: tak snad teď bude všechno dobrý. Ještě aby sílila čárka na testu. V pátek zkusím test znovu. :roll:

Gratuluji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat