Reklama

Menstruace po dvou dnech znovu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 12:35
Menstruace po dvou dnech znovu

Zdravíčko. Chtěla bych se optat. Menstruace mi před dvěma dny skončila. Dnes když jsem přišla na toaletu a podpořila se v čůrání zatlačením, tak jsem začala opět krvácet. Je možné že jsem to znovu dostala?

Reklama

Reakce:

Jagwa
Kecalka 203 příspěvků 13.07.18 12:36

Bereš HA?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 12:37
Ps

Začala jsem v tu chvilku běhat častěji na toaletu. Zánět mč nemám. Už směsi tím prošla tolikrát že to poznám

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 12:37
@Jagwa píše:
Bereš HA?

Neberu

Lenka76
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 13.07.18 13:39

Ahoj a kolik ti je? Ja to mela pred rokem,je mi 41.po dvou dnech opet tydenni krvaceni. Na gynde rekli,ze zblaznene hormony.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 13:41

@Lenka76
Je mi 21 let. Nikdy před tím jsem to neměla

Smudlinka123
Kecalka 228 příspěvků 13.07.18 13:42

Prostě ti ještě neskončila menstruace, dala si pauzičku na dva dny.

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1440 příspěvků 13.07.18 13:43

Tipuju rozhozené hormony, otázka je proč. Nebyla jsi teď ve stresu, případně nedělala si něco fyzicky namáhavého? Je možné,že původní menstruace vlastně ještě neskončila, jen si dala „pauzu“ a teď pokračuje dál.
Kdyby ti bylo i jinak špatně, případně bys krvácela neustále, byť klidně zlehka naklusej hned k doktorovi (to už může být nějaký hnus s hormony nesouviející).
Jestli to během několika dnů skončí a objeví se zase v čase obvyklém,tak bych vyčkala, jestli se to srovná, případně zkusila bylinky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 13:46

Děkuji za pomoc. Já ve stresu teď právě vůbec nejsem. Snažíme se o miminko a co se týče dostavení ms tak jsem vždy zklamaná. Ještě jednou moc děkuji za rady a pomoc jste zlatý :srdce:

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1440 příspěvků 13.07.18 13:52
@Anonymní píše:
Děkuji za pomoc. Já ve stresu teď právě vůbec nejsem. Snažíme se o miminko a co se týče dostavení ms tak jsem vždy zklamaná. Ještě jednou moc děkuji za rady a pomoc jste zlatý :srdce:

Když píšeš,že jsi vždy zklamaná z ms,tak se obávám,že ta psychika (že se mimčo nezadařilo) zlehounka rozhodila ty hormony.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 13:55

@Sexynohy
I to je teda tím pádem možný

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1440 příspěvků 13.07.18 21:36
@Anonymní píše:
@Sexynohy
I to je teda tím pádem možný

Myslím,že to se občas stane každé :hug: Držím palce :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama