Menstruace po hysteroskopii - odstraňování polypů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 14:15
Menstruace po hysteroskopii - odstraňování polypů

Ahoj, potřebovala bych zjistit, jak je to s menstruací po hysteroskopii - odstraňovali mi polypy, byly tam myslím dva. Hned po zákroku jsem začala krvácet, silně několik dní, měla jsem druhý den po zákroku dostat menstruaci, takže jsem myslela, že to je ms. Teď další měsíc mám už třetí den zpoždění, menstruaci mám pravidelnou po 28 dnech - beru Gynprodyl. Zajímalo by mě, jestli jste měly taky po hysteroskopii rozhozený cyklus? Děkuji moc :) :srdce: :srdce:

Reakce:
Markéta80
Hvězda diskuse 45295 příspěvků 06.07.19 14:22
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebovala bych zjistit, jak je to s menstruací po hysteroskopii - odstraňovali mi polypy, byly tam myslím dva. Hned po zákroku jsem začala krvácet, silně několik dní, měla jsem druhý den po zákroku dostat menstruaci, takže jsem myslela, že to je ms. Teď další měsíc mám už třetí den zpoždění, menstruaci mám pravidelnou po 28 dnech - beru Gynprodyl. Zajímalo by mě, jestli jste měly taky po hysteroskopii rozhozený cyklus? Děkuji moc :) :srdce: :srdce:

může být nižší děložní sliznice ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 17:44

Já beru antikoncepci a přestala jsem menstruovat úplně. Už 4 měsíce nic, ani špinění. Do té doby fakt silné krvácení.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 08:25
@Markéta80 píše:
může být nižší děložní sliznice ;)

No a s tou sliznicí to je jak? Kdyby byla nižší, za jak dlouho by tak cca ms mohla přijít? Ten Gynprodyl ji nevyvolá? Beru ho už od listopadu a kromě prvního měsíce, dvou, než se mi srovnal cyklus mi ms přišla vždy na den přesně. Nechci si dělat naděje na miminko, protože by se musel stát zázrak, máme jít v září na IVF, ale přesto má člověk pořád v hlavě to co by kdyby a čím déle to trvá, o to větší to pak asi bude zklamání:(

Váš příspěvek
Reklama