Menstruace po nevydařeném ET

9
8.8.13 12:34

Menstruace po nevydařeném ET

Ahoj holky..mám takový dotázek. Jsem po nevydařeném ET. Začala jsem normálně krvácet, takže jsme se smířili s tím, že to prostě nevyšlo. Jeden měsíc jsme si dali pauzu a odjeli na dovolenou a s paní Dr. jsem byla domluvená, že až dostanu MS, tak zavolám a objednám se na KET. Jenže MS zatím nedorazila. Normálně jsem ji měla pravidelně, 28. den. A dnes je to 32.den a nic. Chodila vám pak stejně, nebo jste v tom taky měli bordel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31603
8.8.13 12:40

Při 4 denním zpoždění bych už dávno čurala na papírek. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
8.8.13 12:45

Bojím se toho zklamání :-) Přeci nemůžu mít takové štěstí, že bych byla těhu přirozeně…:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
8.8.13 12:47
@denisL píše:
Bojím se toho zklamání :-) Přeci nemůžu mít takové štěstí, že bych byla těhu přirozeně…:-)

no často zafunguje test i jako přivolávač ms, jen co ho počuráš a zjistíš negativní výsledek, tak se mrcha spustí :| Ale protože plánujete KET, tak i přivolání mrchy by byl pozitivní výsledek. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
8.8.13 12:49

Máš pravdu, kdykoli jsem si dělala test, MS pak dorazila, takže to zítra ráno zkusím :-) Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55656
8.8.13 12:58

Je to celkem normální ještě vydrž. Jinak test si klidně udělej ať víš. Když bude negat. Počkala bych tak do 40. Dne a šla třeba na vyvolávací injekci.
Mě chodí ms po 2 měsících to by bylo testů kdybych je dělala :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50165
8.8.13 13:18

Nevydařeným ET myslíš, že k ET vůbec nedošlo nebo že k němu došlo, ale neotěhotněla jsi?
Zažila jsem obě situace - když nedošlo k ET, MS dorazila po nějakých 12 dnech (u mě naprosto normál), ale přesto byl lehce pozitivní test, mrcha Pregnyl se držel sakra dlouho :roll:
Pokud ET byl, ale neotěhotněla jsem, MS dorazila cca po 17 dnech (čili o 5 dní zpožděná oproti normálu) a ta následující dokonce snad se čtyřtýdenním zpožděním, ale všecky testy byly naprosto negativní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
8.8.13 16:11

Ano, myslela jsem tím, že ET proběhl, ale začala jsem normálně krvácet. Čekám spíš na tu následující MS, ale vidím, že je to normální, když je opožděná, takže ještě vydržím a v pondělí kdyžtak zavolám Dr. ohledně vyvolávačky. Díky holky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama