Menstruace po porodu a antikoncepce

Anonymní
25.10.20 21:20

Menstruace po porodu a antikoncepce

Ahoj děvčata, mám dotaz. Asi měsíc jsem brala Azalii, pak jsem prestala kojit a po vysazeni Azalie jsem asi po 3 týdnech začala brát normální antikoncepci. Menstruaci jsem měla jen ze začátku brání Azalie coz bylo koncem srpna a od té doby ne, nedostala jsem ji ani po vysazení. Myslíte že když teď doberu platicko normální antikoncepce tak by se už měla ms normálně dostavit? Že to ta antikoncepce jakoby spustí? Já mám i poslední dobou takové zvláštní bolesti břicha, chvilky kdy je mi na zvraceni, tak si říkám že třeba předtím ms neprisla proto že bych mohla být těhotná, ale pak si vždycky řeknu že to je blbost, že mimo brání Azalie a teď te antikoncepce jsme vždycky byli maximálně opatrní, ale strach trochu mám ale myslím že si ty stavy dělám hodně i sama protože se pořád nervuju. Proto mi jde o to, jestli teď po dobrani platíčka by se měla ms spustit nebo nemusí a v případě že by měla a neprijde tak mám letet pro test :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60878
25.10.20 23:53

Udělej si test.. Azalie je nizkohormonalni, možné je vše :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 12:07
@martina.se
@martina.se píše:
Udělej si test.. Azalie je nizkohormonalni, možné je vše :think:

Nestraš :D

• Citovat
  • Nahlásit
60878
26.10.20 20:26
@Anonymní píše:
@martina.seNestraš :D

Realita

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
5.11.20 13:12

Ms po porodu

Ahoj holky mám dotaz, jsem 5 měsíců po porodu, už jsem měla 2× má měla vcelku normální 5 dní klasicky… Teď jsem dostala na po třetí od porodu a už mi trvá 10dni, ale je to tak že třeba jeden den nekrvacim vůbec pak další dva tři dny jo.. myslíte že je nutný jít k doktorovi? Díky za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama