Menstruace po porodu- kojení

Anonymní
31.12.20 10:20

Menstruace po porodu- kojení

Ahoj holky, jsem 15m po porodu a jeste jsem to nedostala. Kojim uz jen v noci a na odpolední spaní, jinak ne. A posledních skoro 14 dní mě pobolívá v podbřišku, občas mě bolí žaludek, jsem nafouklá jak balon. Zkoušela jsem si dělat i těhotenské testy a ty jsou negativní. Jestli je to treba dva mesice zpet, co me taky bolelo v podbrisku a pak to ze dne na den prestalo. Ze by PMS?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
52019
31.12.20 10:47

Zrovna před pár dny dorazila má první poporodní MS, dítku jsou bezmála dva roky. A jo, tak od roka a půl už jsem párkrát zažila typické pocity, že už to každým dnem přijde, dokonce párdenní špinění, ale vždycky to ustalo a naplno se rozjelo až teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anais
31.12.20 11:00

Tak mi MS přišla až tak rok po porodu.
Dr mi říkal, no jo, když kojíte, vaječníky spí zimním spánkem jako medvěd.
Bože co bych teď za to dala, rok pohoda :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
645
31.12.20 11:55

Buďte rady, že jste MS nedostaly dříve.. Já ji měla hned týden po 6 neděli a kojila jsem, teď zatím kojim pořád, ale jen v noci..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1756
31.12.20 12:11

Noční kojeni a odpolední je dost na to, abys to ještě nedostala. Určitě jsi byla na preventivce na gynde, ne? Me tenkrát rekla, ze to vypadá, že první menstruace přijde opravdu až po odstavení. A bylo to 3 tydny poté, co jsem kluky dvojcata odstavila a bylo to ok a dále úplně v pohodě pravidelné, sama jsem byla překvapená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.21 17:36

Závidím… :mrgreen: hned po šestinedělí jsem to dostala a mam pravidelně jak hodinky a to plně kojím… :? Ach jo…jsem doufala, že budu mít na čas klídek :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat