Menstruace po porodu nedorazila

1
2.10.20 18:29

Menstruace po porodu nedorazila

Ahoj děvčata, zajímalo by mě, zda jste se s tím někdo setkal. Jsem 17 měsíců po porodu a MS jsem ještě nedostala, což by nebylo nic neobvyklého a já si to náležitě užívám. Ale… před týdnem jsem byla na prevenci u gyn. Dělala i ultrazvuk a prohlásila, ze vše je skvěle nastartovane, ze kojeni už mi ms brzdit nebude, vaječníky v akci a sliznice vysoká (12mm), takže by mrska červená měla dorazit každou chvilku. Pokud ne, mám si udělat tehu test. MS nikde a test negativní :think: tento měsíc mám jiný hlen, břicho mě pobolivalo, takže jsem tusila, ze se něco děje, ale teď už mi zase vůbec nic není. Žádné pms, proste nic. Kdybych nebyla predtim na gyn, tak ani nevím, ze by měla přijít. Je možné s vysokou sliznici bez tehu proste chodit, dokud si ms nepřijde sama? Je to trosku zamotané, pardon :lol: a miminko by mi rozhodne nevadilo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1731
2.10.20 19:11

Ahoj, já u prvního neměla menses cca dva roky a půl kvůli kojení. U druhého dítěte ms přišla hezky po šestinedělí a do početí třetího jsem se ji nezbavila, u třetího opět rok a půl po porodu nic :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
398
2.10.20 19:24

@Maytica2
Jak dlouho už je to od té kontroly u gynekologa?
Já bych chvíli počkala - tak 3 týdny až měsíc od návštěvy, udělala si víc testů a pak bych šla znova k doktorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3426
2.10.20 20:27

Jak dlouho je to od toho dělaného tt a jak vypadá teď? Teď je taky negativní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama