Menstruace po porodu při užívání antikoncepce

47
21.5.21 20:58

Menstruace po porodu při užívání antikoncepce

Ahoj, rodila jsem na konci ledna, nekojím a už užívám antikoncepci.

Gynekolog mi na poslední kontrole vyvolával menstruaci za pomoci injekce, ale vyvolal jen špinění, tak jsem teda začala užívat.

Jenže teď (9 dní před týdenní pauzou v užívání tabletek)
Začalo velmi mírné krvácení, spíše také špinění.

Včera mě začalo pobolívat břicho jako při menstruaci a dnes toto.

Je možné že by menstruace přišla dřív než v 7 denní pauze v užívání? :( :nevim:

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4299
21.5.21 22:28

Ano může se to stát. Po porodu je jiná hladina hormonů a tak se může stát, že jste buď nevybrali správnou antikoncepci pro tvoje momentální tělesné rozpoložení a nebo varianta druhá, že si antikoncepce teprve sedá. Já ji brala 15 let a absolutně bez problémů a od porodu jsem ji měnila už třikrát… takže počkat myslím tři měsíce než si to sedne a pokud i pak bude docházet ke krvácení mimo pauzu, tak změnit HA.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat