Menstruace po porodu…opožděná

Anonymní
1.9.21 18:32

Menstruace po porodu…opožděná

Dobrý den. Chci se vás zeptat. Očekávám třetí menstruaci po porodu už 4 dny mě bolí břicho jak kdyby to mělo přijít, ale pořád nic. Těhotenský test je negativní. Předešlá menstruace byla dlouhá a silná tak se chci zeptat jestli je to normální, že je to nepravidelný..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24546
1.9.21 18:35

Jestli kojis, nemusí být vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
1.9.21 18:37

@Kriss Tina už nekojím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1068
1.9.21 18:51

Pokud vím tak to po porodu trvá nějaký čas než se dá označit menstruace jako,,pravidelná" takže bych si nedělala hlavu :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3829
1.9.21 18:58

Zatím jsem měla ms 4×. Velmi nepravidelně, délka cyklu se mi stále prodlužuje. To samé její intenzita - jednu šíleně dlouhá (cca 3 týdny), pak kratší, ale šíleně intenzivní, teď třeba úplně,,tabulkově" ukázková. :nevim: Zatím neřeším, myslím, že to je ještě normální, ani dr mi na to nic neříkala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1103
1.9.21 19:41

Je to i pravděpodobne, cyklus se po porodu casto rovna dele a skace v délce i intenzite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
1.9.21 20:11
@Anonymní píše:
Dobrý den. Chci se vás zeptat. Očekávám třetí menstruaci po porodu už 4 dny mě bolí břicho jak kdyby to mělo přijít, ale pořád nic. Těhotenský test je negativní. Předešlá menstruace byla dlouhá a silná tak se chci zeptat jestli je to normální, že je to nepravidelný..

Ahoj, měla jsem to také a blokovala mi to cysta. Zajdu na gyn. mrkne na UZ a popřípadě píchne vyvolávačku :palec:
I když koukám, že jen 4 dny. To bych asi ještě vydržela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
3.9.21 14:02

Po porodu se telo dava hormonálne do normalnu bezne 6-12m (pocitano od porodu nebo ukonceni kojeni), takze je to uplne v pořádku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat