Menstruace po Proveře a dovolená

1575
5.9.21 11:05

Menstruace po Proveře a dovolená

Kdyby neměla moje gyndr příští týden dovču, tak sem nepíšu..
Situace se má tak:
9/9 - 19/9 jedeme na dovču k moři.
Kvůli potížím s častým krvácením jsem od doktorky dostala v minulých měsících nejdřív Norethisteron na zastavení, pak Proveru 5mg 1-0-1 od 17DC 10 dní s tím, že po vysazení vždy do pár dní přijde menstruace.
Když jsem jí říkala, že mi to vychází asi na tu dovolenou, říkala, ať se nebojím, že většinou to přijde do 2 dnů od vysazení Provery, což bych si odbyla těsně před dovčou.
No Provera poslední tableta 1/9 a do dnes menstruace samozřejmě nikde a já teď nevím, co dělat.
Lehoučce špiním, takže se něco asi chystá.
Kdybych měla normální menses, tak si vezmu tampon a neřeším, ale já mám vždy veeelmi silný (nosím v první dny plenky pro dospělé) a trvá kolikrát 7-9 dní..
Teď mám tu Proveru první měsíc, takže zatím nemám nějak cyklus pořádně tou Proverou nastaven.
HA brát nesmím.

Teď nevím, co dělat.. Zda si s sebou vzít na dovolenou zase Norethisteron (mám ještě jedno balení) a když se mi to spustí, tak si ho nasadit, abych si dovču užila? Což nevím, zda takhle po té Proveře je ok.. :zed:

Co byste dělaly?

Příspěvek upraven 05.09.21 v 11:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25376
5.9.21 11:11

Neblázni, uděláš si v těle strašný guláš, když vezmeš norethisteron. Tohle nejsou vitamíny, to jsou hormony a takhle ten cyklus nedáš nikdy dohromady.
Zkus si dneska zajet pro kontryhel, ten by mohl
1, přitáhnout MS už teď
2, zmírnit MS
3, pomoc srovnat cyklus.
Také můžeš zkusit brát ascorutin a pít vodu s citronem, to by mohlo zeslabit menses.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22371
5.9.21 12:08

Taky beru proveru a první měsíc jsem měla cyklus 35 dní místo 28 dní a menzes byla slabší. Další měsíce už to bylo zpět na 28. Neexperimentovala bych s hormonama, uděláš si v tom ještě větší bordel než máš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1575
5.9.21 12:36

@Janli no asi mi nezbyde nic jinyho, nez doufat, ze menses prijde a bude slabounky a pripadne preziju na tamponech… nebo pripadne zkusit zavolat nekam na pohotovost o radu nebo tak.. ach jo, clovek se cely rok tesi na dovcu :(( stve me, ze jsem s tou Proverou jeste mesic nepockala a nevzala si na tu dovcu pripadne ten Norethisteron a nenasadila ji az pak.. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat