Menstruace po revizi nepřichází

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jarmila
Povídálka 44 příspěvků 15.06.10 09:44
Menstruace po revizi nepřichází

Hezký den. Jsem již devátý týden po revizi po zamlklém potratu v 9 tt. Dosud mi nepřišla menstruace a začínám se bát, jesti není někde nějaký problém. Po revizi jsem dostala mykozu, kterou jsem již snad vyléčila. Na kontrole ve 3. a 7. týdnu bylo vše v pořádku, při poslední kontrole byla výška sliznice 10 mm, doktor říkal, že MS by měla přijít do týdne, do dvou, ale zatím stále nepřišla. Občas mívám bílý hlenovitý výtok a asi tak jednou za týden bolest v podbřišku. Před otěhotněním jsem měla pravidelný cyklus s ovulací. Je možné, že by se MS mohla takto zpozdit? Téměř celou dobu, s jednou přestávkou, piju kontryhelový čaj. Bojím se, jestli není někde nějaký problém, který by nemusel doktor na ultrazvuku vidět.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 15.06.10 09:56

zajdi si k doktoroiv aby ti píchnul vyvolávačku, občas se to po revizi trochu rozhodí, ale po nějaký době se to zase srovná :kytka:

Jarmila
Povídálka 44 příspěvků 15.06.10 10:01

Goldenko, děkuji. Jsem z toho už vystresovaná, bojím se jestli tam není nějaký problém, který ultrazvuk neukáže.

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 15.06.10 10:29

pokud nemáš bolesti, teplotu a nekrvácíš, tak by tam být problém neměl, na UZu by to viděl, kdyby tam něco zůstalo, ty hormony jsou jako splašený a tak to občas takhle blbne, mě menzes přišla normálně, ale za to už 10 měsíců neovuluji, jenom s práškama, taky se mě to zblblo

Jarmila
Povídálka 44 příspěvků 15.06.10 11:34

Goldenko, tak jsem si zavolala svému doktorovi a mohla jsem hned přijít. Dostala jsem injekci, tak snad to bude v pořádku. Ještě jednou Ti děkuji a přeji Ti hodně štěstí v cestě za miminkem. Někdy je hodně trnitá, viď. Ale jednou se taky určitě dočkáme.

Dafné
Závislačka 3857 příspěvků 15.06.10 17:48

Jarmilo - nenervuj se, při revizi ti odebrali hodně sliznice, tak než se vytvoří nová, chvíli to trvá. Já mám za sebou revize 2 a vždy se mi menstruace srovnala až po 3 měsících. Do té doby se mi v termínu MS objevovalo jen velmi slabé špinění třeba jen 2 dny, ale po těch 3 měsících to pak bylo najednou normální. Každá jsme jiná, takže vydrž. Uvidíš jestli ti zabere injekce.

88SIMONA
Povídálka 27 příspěvků 13.12.11 07:58

Ahoj Jarmilo, mám uplně stejný problém jako ty i se stejnými příznaky.PO 7NEDĚLÍCH JSME ŠLA K DOKTOROVI A TEN MI NA ULTRAZVUKU NAŠEL CYSTU NA VEJEČNÍKÁCH.DAL MI VYVOLÁVAČKU ABYCH TO DOSTALA JE TO 5 DNŮ A ZATÍM SE NIC NEDĚJE.MÁM STRACH JESTLI NĚCO PŘI REVIZY NEPOKAZILI.!!NEMÁME S TÍM NĚKDO ZKUŠENOSTI??DĚKUJI

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.14 20:17

Ahoj
16.12. jsem byla na revizi deloh a menstruace nikde :nevim: jsem po šestinedelí, když jsem byla na kontrole po třech týdnech bylo vše v pořádku. Nevím na co se mám připravit, v patek jdu na kontrolu. Muže se stat že tam bude nějaký problém? Myslíte že bych musela na druhou revizi? ach to se bojím :,(

Amys
Generální žvanilka 20817 příspěvků 28.01.14 20:24

Já mám pocit, že spíš dají vyvolávačku. Pamatuju si, že mi kladli na srdce, že pokud přesně do šesti týdnů nedostanu MS, mám se hned hlásit, takže bych asi neotálela, může se tam ta krev nějak zadržovat (hele, těhutest jsi si dělala? To mě jen tak napadlo…)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.14 20:24
@Anonymní píše:
Ahoj
16.12. jsem byla na revizi deloh a menstruace nikde :nevim: jsem po šestinedelí, když jsem byla na kontrole po třech týdnech bylo vše v pořádku. Nevím na co se mám připravit, v patek jdu na kontrolu. Muže se stat že tam bude nějaký problém? Myslíte že bych musela na druhou revizi? ach to se bojím :,(

Já jsem MS dostala po 8 týdnech a vše bylo ok, takže zatím nemusíš panikařit :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.14 20:33
@Amys píše:
Já mám pocit, že spíš dají vyvolávačku. Pamatuju si, že mi kladli na srdce, že pokud přesně do šesti týdnů nedostanu MS, mám se hned hlásit, takže bych asi neotálela, může se tam ta krev nějak zadržovat (hele, těhutest jsi si dělala? To mě jen tak napadlo…)

Tak mě říkali, že počkáme 8 týdnů a pak se teprve bude něco dít a pak už to nebylo potřeba nic řešit…

Ivca80
Kecalka 369 příspěvků 28.01.14 20:36

Ja bych si vyvolavacku po 6 tydnech nenechala dat.
Z toho duvodu, ze se nemuze clovek zacit hned snazit. Menses ve vetsine pripadu prijde, az je telo pripravene a nic nebrani snazeni se o dite.
Ja dostala 9 tydnu od revise a hned otehotnela, tehu bez problem!

Amys
Generální žvanilka 20817 příspěvků 28.01.14 20:45

Holky, já nevím, co se pak děje, já vždy MS dostala přesně po měsíci, píšu jen, co mi bylo řečeno :nevim: Předpokládám, že se spíš podívají dovnitř, jestli je vše OK :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.14 20:47

Jé, holky tehu nemužu být pač s přítelem používáme ted kondom, mam strach abych neotehotnela a nedopadlo zase takhle smutne :( no já si myslím že me pichnou vyvolávačku, spíš se bojim aby tam nebyl jiný problém, semtam mě bolí v pobřísku jako bych mela dostat ms ale to jen jeden nic a pak zese dobrá a třeba zase tak za tři ddny. Někdy citím při čurání takový divný tlak na pipině, v pochve či deloze ( prostě vevnitř), jakoby chtěla spadnout, urvat se :nevim: nevím jak to popsat, není to ale až hodně bolestive, jen nepříjemné. tak snad to taky dostanu a vše bude v pořádku

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.14 20:50
@Anonymní píše:
Tak mě říkali, že počkáme 8 týdnů a pak se teprve bude něco dít a pak už to nebylo potřeba nic řešit…

Já jsem práve radeji volala k dr. a on at přijdu v patek ráno kdyby se musely brat krevní testy. tak nevim..
ale mam strach druhé detatko si moc přejeme, už jsem si říkala at jsou za mnou tři ms, a zatím ani jedna není v dohledu:(

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >