Menstruace po revizi neprisla

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
28.11.21 17:34

Menstruace po revizi neprisla

Holky,

v rijnu jsem podstoupila dve revize kvuli ZT v 9tt (revize cca 11tt). Po druhe revizi ze me jeste pres 10 dni odchazela krev… Nekdy v te dobe mi taky na vajecniku nasla doktorka cystu. Predevcirem jsem byla na kontrole a cysta zmizela, ale doktorka rikala, ze to nevypada, ze by mela menstruace nekdy ted prijit ( s ohledem na vysku delozni sliznice). Netvarila se ale, ze by to mel byt naky problem. Uz je to ale sest tydnu od druhe revize..

Trvalo to nekomu z vas taky tak dlouho a bylo vse ok? Samozrejme se ted desim srustu, ale to by snad neco doktorka rekla ne? Nemuze za zpozdeni i ta cysta? :roll:

Příspěvek upraven 28.11.21 v 17:57

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
56542
28.11.21 17:48

Tak uvádí se, tuším, 4-8 týdnů, asi i dle toho, jak bylo těhotenství pokročilé, vysoké hCG, no a ta cysta tam samozřejmě taky může udělat nepořádek. Pokud dr. shledává, že je jinak vše OK, tak bych tomu ještě ten čas dala, ten první cyklus může být anovulační a opravdu o hodně delší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
29.11.21 14:12

@Anonym9991 ahoj, já po dvou revizích po sobě čekala na ms 50 dní. Všude jsem se dočetla, že to může trvat až 8 týdnů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5581
29.11.21 23:45

@Anonym9991 měla jsem 8 týdnu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu