Menstruace po šestinedělí- nekojící

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DangerousIzzi
Povídálka 41 příspěvků 12.01.19 18:15
Menstruace po sestinedeli nekojici

Ahoj, jak dlouho vám trvala menstruace po sestinedeli když jste nekojily?
Já měla v plánu jít na kontrolou 8.-9.1, ale 5.1. jsem si myslela, že se dostavila MS, tak jsem na kontrolu nesla. Jenomže to mám ještě dnes… To asi nebude pokračování ocistku nebo jo? Rodila jsem 24.11. A tak minimálně týden před Vanocemi jsem měla už jen jakoby vytok nazloutly a pak před týdnem najednou krev a hodně jako při MS. Ted uz je to teda slabsi, ale vzdycky jsem paty den mela po. Já většinou zadne bolesti při ní nemám, tak nemůžu posoudit :/.

Reakce:
Aduš8
Závislačka 3427 příspěvků 12.01.19 18:23

@DangerousIzzi první MS mi trvala dlouho a byla hooodně silná. Je to normální

Uživatel je onlineKaci89
Kecalka 399 příspěvků 12.01.19 18:32

Hele asi pres tyden a taky hodne silna a bolestiva (druha taky)

lachtanice86
Kelišová 7181 příspěvků 12.01.19 19:40

Rodila jsem 27.11. Ocistky cca 2tydny. Po 28dnech od porodu přišla ms, trvala 6dnu a byla silná bez bolesti. Nekojim

DangerousIzzi
Povídálka 41 příspěvků 12.01.19 22:01

Tak to je „super“ :), uz jsem klidnějsi :D díky za odpovědi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 13:30

Má každý MS po porodu průtokáč?

Bídžej
Zasloužilá kecalka 800 příspěvků 13.01.19 13:40

@DangerousIzzi já měla první menstruaci 4 týdny po porodu :nevim: je to různé

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >