Menstruace po SP a revizi

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
162
16.10.21 03:39

Menstruace po SP a revizi

Ahoj holky měla bych dotaz 28. září jsem bohužel prodělala SP v 11tt s tím žr jsem tak krvácela až sem nakonec musela na revizi pro kontrolu zda je tam vše vpořádku, po revizi vše Ok krom menšího pobolívání podbříšku, menšího špiněni a psychiky na bodě mrazu.. 😏
Za týden sem šla na kontrolu na gyndu, kde bylo vše Ok a mám očekávat na porevizní MS..
Bylo mi řečeno že se objeví do 6 týdnů a pokud ne tak ji trochu pomůžeme 🤷‍♀️
Minulý víkend sem zase 2 dny špinila a měla jsem pobolívání podbříšku a trochu i mě bolelo v zádech jakoby to měla být MS ale tomu moc nevěřím protože dva dny jsou málo a navíc čekám že bude silnější.. 🤷‍♀️

Proto mě zajímá jak jste to měl kdo vy s MS za jak dlouho a v jaké míře dorazila?
Děkuji za každou odpověď či zkušenost 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
287
16.10.21 07:18

Měla jsem revizi v 10. týdnu. Cyklus mám 26 dní, menstruace dorazila 28. den a byla stejná, možná trochu silnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
16.10.21 12:37

@mirkaazzuri já právě doufám že to příjde každou chvíli protože čím dřív tím dřív se budeme pak moct snažit o druhé 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
777
16.10.21 13:07

@MájuleM Já jsem měla revizi 8.6.2020 - ta se moc nepovedla, tak jsem na ní šla znova 11.6. Menstruace přišla 4.-5.7. Tak to nebylo ani za 4 týdny :) Nyní jsem téměř ve 35tt :) Držím palečky, ať přijde co nejdříve a můžete se snažit a vše dobře dopadne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
16.10.21 13:12

@wendelina30 tak to gratuluji a přeji hlavně zdravíčko 😊
Já doufám zme to přijde co nejdřív a že už všechno potom bude tak jak má být 😏 🙂
Za jak dlouho se povedlo znovu otěhotnět jestli se můžu zeptat 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
777
16.10.21 13:41

@MájuleM Děkujeme :)
Povedlo se přesně za 9 měsíců, ale byl to první pokus po revizi :) Nějak jsem se necítila dřív na další pokus. Já ty potraty měla 2 a dle aktuálního těhotenství to byla prostě blbá náhoda :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
17.10.21 02:48

@wendelina30 je 2× tak to je hrozny moc mě to mrzí, no já už mám doma čtyřleťáka a tak mu chceme pořídit sourozence no 🙂
Tak to potom jo já se na to cítím a i těším takže doufám změří zase brzo ty // budou ačkoliv čekám na ty dvě první MS 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
18.10.21 15:43

@MájuleM
Ahoj, byla jsem na revizi pro ZT 7+4 dne 14.9. Menstruaci jsem dodnes nedostala, bricho mě poboliva porad, 2 x kontrolní UZV v poradku. Mám stále pozitivni TT, nezkousela to některá z Vás? Už jsem z toho na hlavu :zed: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
777
18.10.21 16:04

@Fra8 Ahoj, já měla taky tak cca měsíc pozitivní test. Ale fakt už jen slabší čárku nebo spíš ducha.

Jinak bych doporučila pít kontryhelový čaj. Pěkně se mi to pak všechno srovnalo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
18.10.21 16:09

@wendelina30 tak super, ze nejsem sama :oops: :D kontryhelovy caj mám doma, dam si ho. Já už mám po revizi téměř 5 týdnu a clearblue ukazuje těhotenství 1-2 týdny, ale myslím, ze je to na 99,9 % zbytkové HCG.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
29.10.21 09:33

Ahoj, já jsem byla na revizi v 9 tt (ale bez vývoje už od 6+2) 8.7.21 (nejdřív jsem dostala prášek na samovolné vypuzení, ale ten nezabral, byl to hrozný týden). 30. den po revizi jsem začala zase špinit a pak i jemně krvácet, ale skončilo to po 3 dnech. MS pak dorazila s krátkým špiněním předem 39. den po revizi (takže po 5 týdnech a 3 dnech).
Na nové snažení jsem neměla myšlenky jen pár týdnů, když jsme se rozhodli to znovu zkusit po té první ms, chytla jsem takový zánět, že jsem se ho zbavila až teď v říjnu. Dej tomu čas a hlavně se teď o sebe starej ještě víc, zasloužíš si to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat