Menstruace po týdnu znovu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janicka159
Kecalka 418 příspěvků 30.10.18 19:02
Menstruace po týdnu znovu

Ahojky holky, moc prosím mám takovou otázku, teď jsem trošku brala Antikoncepci jako „lentilky“ bohužel :-( teď naposledy jsem je úplně nedobrala po 4 dnech jsem normálně dostala menstruaci pak ji zase normálně nasadila vzala jsem 2 dny prášky a řekla si že ji už brát ebudu a dále nepokračovala a teď po tydnu sem začala zase krvácet a docela dost, myslíte, že by to mohlo být z toho? Nemá někdo podobnou zkušenost?

Reakce:

P4ja
Kelišová 6275 příspěvků 30.10.18 19:34

Určitě mohlo. Budeš muset počkat až se cyklus srovná. Jinak krvácení při ha není klasická MS. Tak bych se tím neřídila.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >