Menstruace po vysazení Ha - nejdřív jo, pak ne

Anonymní
2.7.20 10:10

Menstruace po vysazeni Ha nejdriv jo pak ne

Ahoj po vysazeni HA jsem to dostala třikrát úplně v pohodě i jak hodinky, ale ted po 4. Už mám zpoždění 5 dni.

TT jsem si dělala první den zpoždění a bílo :/

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

55
2.7.20 10:14

Mně se menstruace po vysazení HA srovnávala zhruba třičtvrtě roku. Jeden měsíc mi nepřišla vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
255
2.7.20 12:00

Moje cykly po vysazení antikoncepce: 61, 25, 25, 36 a teď jsem 38 DC a pořád nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.7.20 22:23

Ja s tim mam take problem :/ Od srpna 2019 neberu po 9-ti letech HA a ani jednou jsem to nedostala na cas. Ted mam dokonce 70 den zpozdeni :nevim: Zkousim bylinky a ja nevim co jeste a nic. Na gynde jsem byla v prosinci 2019, kdyz jsem mela 45 dni zpozdeni a nic mi nezjistila. Uz jsem z toho hotova. Nam se to mimco snad nepovede :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.20 13:38

@Andrejkaa17

A partner kdyby si zašel na spermio? :) nezoufej, a doktorka ti nic nepredepsala? Mě se nakonec m/s dostavila a přesně 14 dni po ovulaci, ale taky se ještě nedaří, ale zas je to teprve tři měsíce… ted zacinam nanovo tak třeba ted :hugging: :innocent: :pensive:

• Nahlásit
  • Citovat
28.7.20 08:58

Tak otevírám znovu diskuzi, holky. Byla jsem na gynde pred odletem na dovolenou. Pani doktorka mi udelala vysetreni a predepsala leky clostilbegyt (ty jsou na podporu ovulace) a rekla, ze pokud to nedostanu po priletu z dovci, mam prijit na vyvolavacku. No, svete div se, po 90 dnech zpozdeni mi ms den po priletu domu prisla a sama od sebe :D :srdce: Takze jsem na vyvolavacku nemusela a zacala brat clostik od 5-teho dne ms po dobu 5-ti dni, kazdy den jeden prasek. Vcera ms skoncila, leky beru, takze doufam, ze se ovulka dostavi a ja za par tydnu budu konecne zarazena mezi maminky :heart_eyes: :heart:️ Uvidime, ale uz by se na nas to stesti mohlo usmat po roce snazeni se. Mate nektera z vas zkusenost s timto lekem? Cetla jsem a spousta holek, co mela stejny problem s cyklem a ovulkou jako ja byly behem prvniho-druheho mesice uzivani tehotne. Jinak…Pokud by tu nektera psala, ze do sebe rvu zbytecne chemii… Bylinky jsem zkousela kdejake a nezabraly, takze mi nezbylo nic jineho, nez jit dal a zkusit leky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
29.7.20 12:15

@Andrejkaa17 zkušenost nemám, ale budu držet palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu