Menstruace po vyvolanem potratu ve 2. trimestru

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
246
30.12.21 21:45

Menstruace po vyvolanem potratu ve 2. trimestru

Za jak dlouho u vas prisla prvni menstruace po vyvolanem potratu ve 2. trimestru s naslednou revizi?
A pauzu vam doporucili take 3 mesice?
Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
51
30.12.21 22:09

Ahoj, stalo se mi to v srpnu, menstruace přišla po 28.dnech, i když me strašily, že chlapeček už byl veliký a pro tělo to byl zásah, že bude trvat dlouho, než menstruace přijde. Nakonec těch 28 dní, ale je pravda, že jsem i poctivě pila kontryhel. Teď jsem v 10tt a modlím se, ať je vše v pořádku :srdce:
Jinak v nemocnici mi řekli, ať nechám proběhnout jednu menstruaci a pak to mužem zase zkusit, že ty dlouhé „čekací“ doby už jsou překonané. Držím ti palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25699
30.12.21 23:19

Přišla přesně po 28dnech. Na početí jsme čekali půl roku, potřebovala jsem se dát dokupy hlavně psychicky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
31.12.21 07:40
@Adela5555 píše:
Ahoj, stalo se mi to v srpnu, menstruace přišla po 28.dnech, i když me strašily, že chlapeček už byl veliký a pro tělo to byl zásah, že bude trvat dlouho, než menstruace přijde. Nakonec těch 28 dní, ale je pravda, že jsem i poctivě pila kontryhel. Teď jsem v 10tt a modlím se, ať je vše v pořádku :srdce:
Jinak v nemocnici mi řekli, ať nechám proběhnout jednu menstruaci a pak to mužem zase zkusit, že ty dlouhé „čekací“ doby už jsou překonané. Držím ti palce
Diky. Muzu se zeptat, v jakem tydnu byl potrat a jestli byla revize? uz jsem narazila i na nazor, ze staci 1 menstruce, ono v tom informaci bylo take napsano, ze doporucuji, ne ze nutne musim a nejede pres to vlak, ja bych se ale bala, jestli pri te revizi nemohlo dojit k poraneni delohy a take jestli bude po jedne menstruaci dost obnovena sliznice. Tak jako tak ja jeste kojim dvouleteho, tak tezko rict, kdy vubec cyklus naskoci.
Gratuluju k tehotenstvi a drzim palce, aby bylo vse v nejlepsim poradku.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
31.12.21 07:44
@Janli píše:
Přišla přesně po 28dnech. Na početí jsme čekali půl roku, potřebovala jsem se dát dokupy hlavně psychicky.

Diky. Svetova zdravotnicka organizace doporucuje 6 mesicu prave kvuli psychice zeny. Ja jsem ale spis ten typ, kteremu pomaha se upnout na ty budouci pokusy, na to svetlo na konci tunelu. I kdyz to na me samozrejme kazdou chvili padne, vetsinou necekane, neni to jeste ani 3 tydny, je to cerstve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
31.12.21 09:28

@Evina1984 Děkuji moc. Byl to 22tt a revize proběhla. Krvácela jsem pak v kuse asi 15 dni celkem dost, bála jsem se, že už něco není v pořádku. Ale pak to přešlo a po 28 dnech přišly normální měsíčky.
Vyhledala jsem kvůli tomu i terapeutku, pomohla mi se s tím srovnat, přijmout to, vypustit ven emoce a pak v listopadu se zadařilo napoprvé. Já normálně menstruovala, ale ovulace neprobíhala, až na začátku toho listopadu, zkusili jsme a vyšlo to.

A jak se cítíš po psychické stránce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
31.12.21 10:20

@Adela5555 a kvuli cemu to bylo? u nas vrozena vyvojova vada, na vyvolani jsem sla 16+2.
ve 22.tt, to je uz dost pokrocile tehotenstvi, to je mi moc lito, to muselo byt strasne tezke. :srdce:
takze jste cekali ty 3 doporucene mesice, jestli dobre pocitam? super, ze to vyslo na prvni pokus, to je sen, ted uz to proste musi vyjit bez problemu az do porodu! :palec:
k te psychice, tak ten tyden pred, kdy se zacaly potvrzovat spatne vysledky, to bylo hrozne, potom samozrejme potrat, cely pobyt v nemocnici, to bylo uplny dno a nasledujicich nekolik dnu to bylo hodne tezke, psychika uplne v haji, ale pak jsem se upnula na to, ze se treba jeste zadari a to mi pomohlo. pravidelne to na me cele ale jeste sem tam padne. mam 2 male deti, uzasne kluky, to je obrovske stesti, ted kdyz uz navic vim, ze to rozhodne neni samozrejmost, to strasne pomaha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1320
31.12.21 13:53

MS došla po 32 dnech, pauzu mi doporučila moje doktorka 3 měsíce a v nemocnici 6 měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
1.1.22 14:09

@Anett.taa diky. muzu se zeptat, v kolikatem tydnu byl potrat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1320
1.1.22 18:45
@Evina1984 píše:
@Anett.taa diky. muzu se zeptat, v kolikatem tydnu byl potrat?

14. týden

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.22 20:53

Já byla na potratu kvůli DS ve 14tt v říjnu, ms přišla za 28 dní a od té doby 2 biochemické těhotenství 🙈
Vždycky se nám podařilo otěhotnět napoprvé, tak jsem z toho teď nějaká nervózní.. 😔

• Citovat
  • Nahlásit
246
1.1.22 21:59
@Anonymní píše:
Já byla na potratu kvůli DS ve 14tt v říjnu, ms přišla za 28 dní a od té doby 2 biochemické těhotenství 🙈
Vždycky se nám podařilo otěhotnět napoprvé, tak jsem z toho teď nějaká nervózní.. 😔

Byla po potratu i revize? Jestli to nemuze byt nizkou sliznici. Ze se nestacila poradne obnovit.
Zvazuji zacit driv nez po 3 mesicich, ale prave z nizke sliznice mam obavy. Ze se mimco neudrzi, pokud by tedy vubec doslo k oplodneni. Treba je to blbost, ale treba taky ne.
Drzim pesti, at uz jste priste uspesni!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 11:17

@Evina1984 byla revize, ale taková, že jsem byla v narkóze 5 minut. Jenom opravdu zbytky tupou kyretou, jak mi říkal doktor.
Po domluvě s mou gyndařkou jsme to zkusili hned po 1. ms, ale jak jsem psala, bylo to biochemické. Podruhé opět. Příští neděli mám mít ovulaci, tak v pátek pojedu na utz, ať mi k tomu řekne víc.

Možná, jestli máš obavy z nizké sliznice, zkus se taky domluvit na utz. Víc pro to asi udělat už nemůžeme 🙏🏼

A jinak moc děkuji. ❤️ A taky přeju štěstí 🙏🏼

• Citovat
  • Nahlásit
2.1.22 16:59

Já jsem v listopadu potratila ve 24 tt, jelikož se mi neodloučila placenta musela jsem následně na revizi. Pak jsem měla bolesti v podbřišku a na utz doktor zjistil, že mám v děloze sraženiny krve. Menstruaci jsem dostala po 5,5 týdne od revize. Tedy včera :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
3.1.22 12:51

@Elisabeth3344 A kdy se zacnes znova snazit? 2 tydny po jsem v deloze nic nemela, tedy alespon neco, co by videla doktorka vaginalnim ultrazvukem, snad tedy dobry. Ja to asi opravdu prubnu hned po prvni menstruaci, akorat tedy je mi 37, takze iluze, ze to pujde hned si nedelam. I kdyz doufam, ze se stane zazrak, to jo, to samozrejme.
Drzim palce, at se povede, az se rozhodnes to zkusit.

@Anonymní píše:
@Evina1984 byla revize, ale taková, že jsem byla v narkóze 5 minut. Jenom opravdu zbytky tupou kyretou, jak mi říkal doktor.
Po domluvě s mou gyndařkou jsme to zkusili hned po 1. ms, ale jak jsem psala, bylo to biochemické. Podruhé opět. Příští neděli mám mít ovulaci, tak v pátek pojedu na utz, ať mi k tomu řekne víc.

Možná, jestli máš obavy z nizké sliznice, zkus se taky domluvit na utz. Víc pro to asi udělat už nemůžeme 🙏🏼

A jinak moc děkuji. ❤️ A taky přeju štěstí 🙏🏼

Dekuju za prani. Tohle bylo dle propousteci zpravy taky tupou kyretou a v narkoze jsem byla taky chvilicku. Ja ani nevim, kdybych treba trochu zatlacila, zda by ta placenta nevysla sama. Chlapecek vypadl bez tlaceni a ja byla uplne v haji a jeste jsem omdlivala, stalo se to na zachode, takze jsem byla rada, ze jsem s pomoci sestry dosla zpet na postel a tam cekala, az me odvezou, visel ze me ustrizeny pupecnik a ja si prala jenom nebejt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat