Reklama

Menstruace po zamlklém těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 20:01
Menstruace po zamlklém těhotenství

Zdravím. Mám takový dotaz. Měla jsem v 7tt zamlklé těhotenství. Dostavali to ze mě potratovými tabletkami a zůstala ve mě sraženina. Na menstruaci jsem čekala dost dlouho. No a pak konečně přišla.. mám ji dnes už 3 týdny a pořád nevypadá, že by chtěla přestat.. Otázka zní.. Je to normání, že tak dlouho? Nebo raději navštívit gynekologa??

Reklama

Reakce:

Martha03
Kecalka 376 příspěvků 07.08.18 20:23

3 týdny je dost dlouho, zajdi si raději na gynekologii pro jistotu.

Anny2148
Kecalka 195 příspěvků 07.08.18 20:26

Holka zlatá a jakýpak máš ještě problém? Možná něco a hlavou že? Jedna diskuse je o tom jak nemáš menses, druhá jak jsi ve špitále protože ti neroste hcg a ve třetí jsi po potratu… jak to všechno stíháš???

lachtanice86
Kelišová 5746 příspěvků 07.08.18 20:31

Navštívit gynekologa

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 20:34

@Anny2148 Prosím?? Jsem nebyla v nemocnici protože mi neroste hcg.. a o menses jsem tady taky nepsala ;) asi si mě z někým pleteš

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 20:36

@Anny2148 a navíc.. jsem tady po dvou měsících

Anny2148
Kecalka 195 příspěvků 07.08.18 20:40

Pardon, teď jsem to zkoumala a máš téměř stejný nick jako nějaká jiná anonymní. Takže se ti omlouvám, moje chyba.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 20:42

@Anny2148 Mají to tady tak nově asi.. jak nastaviš anonymní dotaz.. jinak nick mám jiný. Ale nechci to psát veřejně..

Anny2148
Kecalka 195 příspěvků 07.08.18 20:45

Fakt promiň, zblbly mě ty kytky. Už jsem si říkala že si tady někdo dělá srandu…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 20:46

@Anny2148 V pořádku :)

Tardulka
Závislačka 3602 příspěvků 07.08.18 20:56

Raději zajdi na gyndu. Já byla tedy po obou zt na revizi, neřešili to tabletami. Ale první menzes probíhal úplně normálně tak týden :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 21:15

Hele to je divný, zajdi k Dr. OT, co je to za novinku? Ty kytky? Aby byli anonymove prehledni? To není špatný.

g.sandova
Závislačka 3642 příspěvků 07.08.18 21:15

Omylem anonym

Keshi
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 10.08.18 17:19
@Anonymní píše:
Zdravím. Mám takový dotaz. Měla jsem v 7tt zamlklé těhotenství. Dostavali to ze mě potratovými tabletkami a zůstala ve mě sraženina. Na menstruaci jsem čekala dost dlouho. No a pak konečně přišla.. mám ji dnes už 3 týdny a pořád nevypadá, že by chtěla přestat.. Otázka zní.. Je to normání, že tak dlouho? Nebo raději navštívit gynekologa??

Raději bych zašla k doktoru. Já to takhle měla, když mi tam kousík zůstal. Držím palce, ať máš brzy po problémech. :hug:

PipPet
Povídálka 11 příspěvků 16.08.18 11:33
Dlouhé špinění/krvácení?

Ahoj, před 2 měsíci jsem byla na revizi dělohy po zamlklém těhotenství, po revizi bylo tak nějak tradičně krvácení cca týden, po 4 týdnech přišla normální menses (teda kromě toho, že byla delší a silnější). Potom tři týdny byl klid (snad kromě slabého špinění). Po třech týdnech (tedy po 7 týdnech od revize) ze mě začalo téct poměrně hodně krve, až mě to vyděsilo, takže jsme jeli s manželem na pohotovost. Tam mě zkontrolovali, řekli, že vevnitř nevidí žádný problém a že se asi jedná o menses se silnějším průběhem a jela jsem domů. O dva dny později jsem asi opravdu menses dostala, krvácela jsem 7-9 dní. A od té doby mi přijde že celkem hodně špiním, střídavě slabě krvácím, trvá to už asi týden. Má někdo nějaké zkušenosti s tímto? Myslela jsem si, že 2 měsíce od revize už by to mohlo být všechno v pořádku a teď nevím. Mám si zajít k doktorce, nebo ještě čekat, že se to srovná? :nevim:
Možná je toto zbytečný příspěvek, ale už jsem z celé té situace taková špatná :(. Ráda bych, aby se mi zase vrátil život tak nějak do normálu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama