Menstruace po zamlklém těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 20:01
Menstruace po zamlklém těhotenství

Zdravím. Mám takový dotaz. Měla jsem v 7tt zamlklé těhotenství. Dostavali to ze mě potratovými tabletkami a zůstala ve mě sraženina. Na menstruaci jsem čekala dost dlouho. No a pak konečně přišla.. mám ji dnes už 3 týdny a pořád nevypadá, že by chtěla přestat.. Otázka zní.. Je to normání, že tak dlouho? Nebo raději navštívit gynekologa??

Reakce:
Martha03
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 07.08.18 20:23

3 týdny je dost dlouho, zajdi si raději na gynekologii pro jistotu.

Anny2148
Kecalka 240 příspěvků 07.08.18 20:26

Holka zlatá a jakýpak máš ještě problém? Možná něco a hlavou že? Jedna diskuse je o tom jak nemáš menses, druhá jak jsi ve špitále protože ti neroste hcg a ve třetí jsi po potratu… jak to všechno stíháš???

lachtanice86
Kelišová 7138 příspěvků 07.08.18 20:31

Navštívit gynekologa

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 20:34

@Anny2148 Prosím?? Jsem nebyla v nemocnici protože mi neroste hcg.. a o menses jsem tady taky nepsala ;) asi si mě z někým pleteš

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 20:36

@Anny2148 a navíc.. jsem tady po dvou měsících

Anny2148
Kecalka 240 příspěvků 07.08.18 20:40

Pardon, teď jsem to zkoumala a máš téměř stejný nick jako nějaká jiná anonymní. Takže se ti omlouvám, moje chyba.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 20:42

@Anny2148 Mají to tady tak nově asi.. jak nastaviš anonymní dotaz.. jinak nick mám jiný. Ale nechci to psát veřejně..

Anny2148
Kecalka 240 příspěvků 07.08.18 20:45

Fakt promiň, zblbly mě ty kytky. Už jsem si říkala že si tady někdo dělá srandu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 20:46

@Anny2148 V pořádku :)

Tardulka
Závislačka 3624 příspěvků 07.08.18 20:56

Raději zajdi na gyndu. Já byla tedy po obou zt na revizi, neřešili to tabletami. Ale první menzes probíhal úplně normálně tak týden :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 21:15

Hele to je divný, zajdi k Dr. OT, co je to za novinku? Ty kytky? Aby byli anonymove prehledni? To není špatný.

g.sandova
Závislačka 4012 příspěvků 07.08.18 21:15

Omylem anonym

Keshi
Závislačka 3015 příspěvků 10.08.18 17:19
@Anonymní píše:
Zdravím. Mám takový dotaz. Měla jsem v 7tt zamlklé těhotenství. Dostavali to ze mě potratovými tabletkami a zůstala ve mě sraženina. Na menstruaci jsem čekala dost dlouho. No a pak konečně přišla.. mám ji dnes už 3 týdny a pořád nevypadá, že by chtěla přestat.. Otázka zní.. Je to normání, že tak dlouho? Nebo raději navštívit gynekologa??

Raději bych zašla k doktoru. Já to takhle měla, když mi tam kousík zůstal. Držím palce, ať máš brzy po problémech. :hug:

PipPet
Povídálka 11 příspěvků 16.08.18 11:33
Dlouhé špinění/krvácení?

Ahoj, před 2 měsíci jsem byla na revizi dělohy po zamlklém těhotenství, po revizi bylo tak nějak tradičně krvácení cca týden, po 4 týdnech přišla normální menses (teda kromě toho, že byla delší a silnější). Potom tři týdny byl klid (snad kromě slabého špinění). Po třech týdnech (tedy po 7 týdnech od revize) ze mě začalo téct poměrně hodně krve, až mě to vyděsilo, takže jsme jeli s manželem na pohotovost. Tam mě zkontrolovali, řekli, že vevnitř nevidí žádný problém a že se asi jedná o menses se silnějším průběhem a jela jsem domů. O dva dny později jsem asi opravdu menses dostala, krvácela jsem 7-9 dní. A od té doby mi přijde že celkem hodně špiním, střídavě slabě krvácím, trvá to už asi týden. Má někdo nějaké zkušenosti s tímto? Myslela jsem si, že 2 měsíce od revize už by to mohlo být všechno v pořádku a teď nevím. Mám si zajít k doktorce, nebo ještě čekat, že se to srovná? :nevim:
Možná je toto zbytečný příspěvek, ale už jsem z celé té situace taková špatná :(. Ráda bych, aby se mi zase vrátil život tak nějak do normálu.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Dámy, čtěte: Povinných 5 P, bez kterých se žena slavného sportovce neobejde

Těžko říct, co tím manželka Milana Baroše (37) Tereza (32) sledovala, když se... číst dále >

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >